فرماندار سبزوار در پی نامه شدید الحن حسین مقصودی نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی به این نامه واکنش نشان داد.

به گزارش بصیر سبزوار، پس از نامه انتقادی رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی به فرماندار سبزوار در خصوص  سیاسی کاری ها و عدم توانایی و مدیریت در خصوص حادثه مفقود شدن مقنیان در عمق ۱۶۰متری زمین فرماندار سبزوار به این مسئله واکنش نشان داد.

 

احمد برادران در این واکنش به این نامه عنوان کرده که در صورت صحت این نامه حق پیگیری را برای خود محفوظ می دانم.

 

وی درقسمتی ار گفتگو با سایت سبزوار نیوز این گونه بیان کرده است:

** اگر نامه نماینده مجلس خطاب به اینجانب صحت داشته باشد پیگیری های لازم انجام می شود

فرماندار سبزوار در خصوص نامه سرگشاده حسین مقصودی یکی از نمایندگان سبزوار در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار کرد: تا کنون نامه ایشان بطور رسمی اعلام نشده و فقط در فضای مجازی منتشر شده است.

براداران یادآور شد: درصورت صحت این مطالب و تایید ایشان حق پیگیری و دفاع برای اینجانب محفوظ است.

وی با بیان اینکه اگر این نامه از سوی نماینده مجلس تایید شود بسیار جای تاسف و تعجب دارد، تصریح کرد: حداقل انتظار ما از آقای مقصودی این بود که طی تماس و یا نامه ای اگر راهکار، پیشنهاد و یا تجربه ای در این زمینه دارند به مار ارائه دهند و بجای تشویش اذهان عمومی به رفع این مشکل کمک کنند.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان شهرستان درحال حاضر بیشتر از حد توان خود در این زمینه فعالیت کرده اند و انتظار می رفت نماینده مجلس این زحمات را ببینند و پس از این همه تلاش ابراز محبت ایشان را نظاره گر باشیم که اینگونه نشد.

برادران ادامه داد: تلاش ما در شهرستان ایجاد همدلی و همزبانی است که با تکیه بر این ۲ اصل می توان در جهت توسعه شهرستان گام برداشت.

وی افزود: با توجه به محدودیت های مالی که امروز با آن مواجه هستیم باید تلاش کنیم از ظرفیت نمایندگان در این زمینه استفاده کنیم و به توسعه و آبادانی شهر کمک کنیم.