فرمانده ناجا گفت:‌ بعید است مرز دیگری در این ظرفیت زمانی محدود اضافه شود ولی اگر موردی به تصویب برسد با سرعت آ‌ماده ارائه خدمات خواهیم بود.

به گزارش بصیر سبزوار، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیت “ایپاس ۲۰۱۶ “که امروز (دوشنبه) در مصلی امام خمینی(ره) و با حضور سفرا، کارداران،  و وابسته های نظامی و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری برگزار شد، در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: غیر از مرزهای هوایی و آبی، آماده پذیرش در سه مرز مهران، شلمچه و چزابه هستیم.
وی تأکید کرد: ‌سفارش می‌کنیم که زائران حتماً گذرنامه و روادید داشته باشند و در سامانه سماح حج و زیارت ثبت نام کنند.
فرمانده ناجا گفت:‌ بعید است مرز دیگری در این ظرفیت زمانی محدود اضافه شود ولی اگر موردی به تصویب برسد و طرف عراقی نیز موافقت کرده و مسئولان ما مجوز دهند با سرعت آ‌ماده ارائه خدمات خواهیم بود.
سرداراشتری بیان داشت: نیروی انتظامی از چندماه قبل آمادگی خود را برای تأمین زیرساخت‌های تردد زائران اربعین آماده کرده است.
پارکینگ‌های ایلام جوابگوی خودروهای شخصی نخواهد بود

فرمانده ناجا با بیان اینکه ظرفیت پارکینگ‌های ایلام نسبت به سال گذشته در حد بالایی مطلوب شده است، گفت: پارکینگ‌های ایلام جوابگوی خودرو شخصی نخواهد بود.

فرمانده ناجا گفت: با همکاری مردم و هیئت‌های مذهبی، مراسم عاشورا و تاسوعا امسال با شکوه و نظم خاصی برگزار شد و هیچ مشکل خاص امنیتی نداشتیم.

*آمادگی پلیس ایران برای انتقال تجارب خود به کشورهای منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای

سردار اشتری با بیان اینکه در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایپاس ۳۰۲شرکت داخلی و خارجی و با حضور ۲۸کشور خارجی امروز افتتاح می‌شود، گفت: این نمایشگاه به مدت چهار روز ادامه خواهد داشت.

وی تأکید کرد: مخترعان و مبتکران داخلی حضور فعالی با نیروی انتظامی در خصوص ارائه نظرات و تحقیقات در موضوعات پلیسی، امنیتی و برپایی این نمایشگاه داشته اند.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: امسال نسبت به سال گذشته غرفه‌ها و شرکت‌های بیشتری حضور دارند و امیدواریم از این تعامل برای تبادل اطلاعات، ارتقای نظم و آرامش و امنیت مردم بهره ببریم.

سردار اشتری تأکید کرد: پلیس ایران این آمادگی را دارد که به پلیس کشورهای منطقه‌ای و فرا‌ منطقه‌ای تجارت خود را منتقل و بالعکس از تجارب و اطلاعات آنها استفاده کند.

وی در پایان تصریح کرد: بنا داریم که بر ارتقای تجهیزات امنیتی پلیس به تولید داخلی تکیه کنیم.

انتهای پیام/ باشگاه خبرنگاران جوان