رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار از برپایی نمایشگاه فعالیتها و دستاوردهای ورزشی بمناسبت هفته تربیت بدنی خبر داد .

به گزارش بصیر سبزوار مجید نصر اله زاده گفت : همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی  نمایشگاهی در قالب فعالیت ها و دستاوردهای ورزشی با همکاری هیات های ورزشی ، باشگاههای ورزشی ، نهاد ها و سازمان های شهرستان در روز دوشنبه مورخ ۲۶ مهر ماه ساعت ۹ صبح در محوطه مجموعه ورزشی شهید حقانی برگزار می گردد.

وی با بیان اینکه ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح است تصریح کرد:ورزش از شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی است و برهمین اساس نه تنها یک روز، بلکه تمام روزها و ساعات زندگی را تحت الشعاع قرار میدهد.

وی در ادامه با اشاره به شرایط لازم برای دستیابی به توسعه افزود: ورزش آهنگ موزون سلامتی، نماد قدرت، همت ، صلابت، ایستادگی و ارزش های والای انسانی است و بدون شک یکی از محورهای اساسی دستیابی به توسعه پایدار جوامع به حساب می آید.

نصر اله زاده با بیان اینکه سلامتی و نشاط عمومی نتیجه توجه ویژه به ورزش بوده و موجب ایجاد فضایی صمیمی در بین آحاد مختلف مردم خواهد شد تاکید کرد: افزایش توان و روحیه افراد در زمینه های مختلف کاری، امور شخصی و حتی وظایف و تکالیف دینی در خلال ورزش صورت می گیرد.

لازم به ذکر است نمایشگاه دستاوردها و فعالیتهای ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش از دوشنبه مورخ ۲۶ لغایت ۳۰مهر ماه در محل مجموعه ورزشی شهید حقانی دایر می باشد.