معاون فني و عمراني شهرداري سبزوار گفت: به منظور توسعه و آبادانی شهر سبزوار تلاش‌های ویژه‌ای صورت گرفته و طرح‌های مختلف و متنوعی در دستور کار شهرداري قرار گرفته است.

 

به گزارش بصیر سبزوار، جعفر صائمی نسب با اشاره وجود طرح های نیمه تمام عمرانی در شهر اظهارداشت: پروژه‌های شاخص با اولویت طرح های نیمه تمام برای توسعه شهر تعریف شده که اجرای این طرح‌ها زمینه ساز افزایش زیبایی، عمران و توسعه سبزوار است.

 

وی در ادامه به یکی از طرح های شهری سبزوار اشاره کرد و اظهار داشت: پروژه آمفی تئاتر پارک سلامت با اقدامات شهرداری در حوزه عمران شهری سرعت بیشتری گرفته و به نیمه راه رسیده است.

 

صائمی نسب بیان کرد: آمفی تئاتر پارک سلامت در ۲ طبقه در مجموع دارای ۳۱۰ متر مربع زیربناست که در فاز نخست تا مرحله سفت کاری با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان به پایان رسیده است.

 

وی از آغاز اجرای عملیات عمرانی این طرح در فاز دوم خبر داد و بیان کرد: از دو ماه گذشته ادامه احداث آمفی تئاتر پارک سلامت شروع شده که برای تکمیل آن در این فاز اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان منظور شده است.

 

معاون فنی و عمرانی شهرداری سبزوار با بیان اینکه روند احداث این طرح تا دو ماه آینده پیش بینی شده است، گفت:  امیدواریم شاهد رضایت مندی شهروندان در حوزه عمران شهری باشیم.

 

انتهای پپام/