مدیر بسیج سازندگی سپاه ناحیه سبزوار گفت: بازاریابی و فروش مهمترین مشکل تولیدکنندگان عرصه های اقتصاد مقاومتی است.

ابراهیم برزویی در گفتگو با بصیر سبزوار با اشاره به اینکه از سال ۹۲تا کنون سپاه اقدام به ارائه تسهیلات در حوزه عرصه های اقتصاد مقاومتی کرده است اظهارداشت: در حال حاضر این طرح ها به مرحله بازدهی و تولید انبوه رسیده است.

 

وی با بیان اینکه تولیداتی مانند بلدرچین،ماهی زعفران دام های سبک و سنگین از جمله طرح های اجرایی بوده است تصریح کرد: با ایجاد زنجیره های تولید می توان مشکل فروش و ایجاد زمینه تولید مجدد را برای فعالان عرصه مقاومتی حل کرد.

 

برزویی با بیان اینکه در حال حاضر بسیاری از محصولات تولید شده می تواند به سبد غذایی شهروندان وارد شود بیان داشت: در جلسه ای با مسئولین اتاق اصناف در صدد هستیم تا محصولات به صورت مستقیم و به دور از دست واسطه ها برای فروش به صنوف مرتبط برسد.

 

وی همچنین باب یان اینکه تاکید بر تولید محصول با کیفیت و سالم در دستور کار بئده است ادامه داد: خوشبختانه محصولات تولیدی توان رقابت داشته و از کیفیت مطلوب برخوردار هستند.

 

وی ایجاد نمایشگاه دائمی اقتصاد مقاومتی را نیز راهکار مناسبی برای فروش مستقیم محصولات دانست خاطرنشان کرد با ایجاد این نمایشگاه ها می توان محصئلات را با قیمت مناسب در اختیار مصرف کننده قرار داد.