رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء عراق از روز جمعه به مواضع تروریست‌ها در منطقه «الشیخ سعید»‌ حلب حمله کرده و ضمن هلاکت بیش از 30 تکفیری، هشت نفر از آنان را نیز اسیر کردند.

به گزارش بصیر سبزوار، رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء از روز جمعه ۱۶ مهرماه با حمله به منطقه «الشیخ سعید» واقع در جنوب حلب سوریه، با تروریست‌های تکفیری درگیر شدند.

بارزترین تروریست‌های فعال در این منطقه ــ که در ارتفاعات قرار گرفته است ــ از اعضای گروهک‌های «الجبهه الشامیه» زیر مجموعه ارتش آزاد و «فیلق الشام» زیر مجموعه جبهه النصره هستند که پس از این حمله، از مواضع نخستین خود عقب نشینی کردند.

رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء در این عملیات توانستند پنج تن از تروریست‌های تکفیری را به اسارات خود درآورند که پس از آن در اختیار واحد «رسانه جنگ» این گروه مقاومت قرار گرفت و اعترافات آنان بصورت تصویری ثبت و ضبط شد.

همچنین در این عملیات که تاکنون نیز ادامه دارد؛ بیش از ۳۰ تروریست نیز زیر آتش سنگین یگان موشکی نُجَباء به هلاکت رسیدند.

در آخرین عملیات مقاومت اسلامی نُجَباء در منطقه الشیخ سعید که روز گذشته (یکشنبه ۱۸ مهرماه) برای آزادسازی یک اسیر عراقی انجام شد؛ پس از حصول مقصود موردنظر، شماری از تروریست‎ها هلاک و سه تن دیگر از آنان نیز به اسارت گرفته شدند.

گفتنی است، ارتفاع «الشیخ سعید» مشرف بر مناطق «العامریه» و «السکریه» واقع در شمال کارخانه سیمان حلب است / فارس