فرماندار سبزواراز اختصاص 156میلیارد و 470میلیون ریال از محل اعتبارات ماده 180به سبزوار خبر داد.

به گزارش بصیر سبزوار احمد برادران صبح امروز در کمیته برنامه ریزی شهرستان سبزوار بابیان اینکه بیش از ۱۵۶میلیارد ریال از محل ماده ۱۸۰به سبزوار اختصاص یافته  اظهارداشت: بیش از ۲۳ درصد از این مبلغ به آموزش و پرورش و در جهت بهسازی طرح ها نیمه تمام و مقاوم سازی مدارس اختصاص یافته است.

وی همچنین با اشاره به اهمیت کشاورزی و تامین هزینه های مکانیزاسیون و استفاده از روش های نوین کشت بیان داشت: ۱۷ درصد این اعتبار به بخش کشاورزی اختصاص خواهد یافت.

برادران در ادامه بیان داشت: سهم ادارات آب و فاضلاب ،راه و شهرسازی و صنعت و معدن به ترتیب ۱۲ درصد ۱۴ دردصد و ۲در صد عنوان کرد.

وی با بیان اینکه ۵۵ طرح نیمه تمام در سبزوار وجود دارد تصریح کرد: قسمت عمده اعتبارات ماده ۱۸۰ جهت اتمام و بهره برداری از  ۵۵ طرح نیمه تمام شهرستان اختصاص یافته است.

برادران افزود:  ۸۵ درصد از اعتبارات ماده ۱۸۰ به صورت متمرکز از سازمان برنامه و بودجه و ۱۵ درصد در کمیته برنامه ریزی شهرستان ها تصویب می شود.

نماینده مردم سبزوار درمجلس شورای اسلامی گفت: عملیات گاز رسانی به ۱۰هزار روستای کشور با اختصاص ۶۰ هزار میلیارد ریال  از سال گذشته آغاز  شده است.

رمضانعلی سبحانی فر افزود: بر اساس قانون تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار کشور تا پایان سال ۹۶ گاز رسانی می شوند.

انتهای پیام/