مدیرکمیته امداد سبزوار گفت: بیش از 2هزار دانش آموز و دانشجو سبزوار از خدمات این نهاد بهرمند می شوند.

محمد داورزنی در گفتگو با بصیر سبزوار با بیان اینکه بیش ۱۵۰۰دانش آموز در مقاطع مختلف و ۵۰۰دانشجو تحت حمایت این نهاد هستند اظهارداشت: با توجه به اهمیت بالای تحصیل و نقش آن در آینده افراد و ایجاد خودکفایی کمیته امداد اهتمام ویژه برای حمایت از دانش آموزان دانشجویان دارد.

 

وی با بیان اینکه پرداخت کمک هزینه شهریه برای دانشجویان و تهیه لوازم کمک اموزشی و بسته های فرهنگی برای دانش آموزان ازجمله برنامه های حمایتی این نهاد است تصریح کرد: دانشجویان تا سقف ۶میلیون ریال برای پرداخت شهریه بهرهمند می شوند.

 

داورزنی در ادامه با اشاره به این موضوع که ارتقای سطح علمی و فرهنگی دانشجویان و دانش آموزان موجب توانمندی فکری و فرهنگی خانوارهای آنان نیز می شود تصریح کرد: کمیته امداد به غیر از حمایت مالی و تحصیلی برای دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت دوره های آموزشی و فرهنگی متنوع در قالب همایش ها، کارگاه هاو برنامه های کانون های فرهنگی برگزار می کند.

 

مدیر کمیته امداد سبزوار با بیان اینکه حمایت های این نهاد سبب شکوفا شدن استعدادهای افرادی خواهد شد که نیازمند حمایت های مالی و فرهنگی هستند خاطر نشان کرد: برگزاری مسابقات علمی و جشنواره های فرهنگیبا شرکت افراد تحت حمایت نقش عمده ای در این شکوفایی خواهد داشت.

 

انتهای پیام/