امام جمعه موقت سبزوار گفت: غفلت مسئولین فدراسیون فوتبال باعث برگزار شدن مسابقه در شب تاسوعای حسینی می شود.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام صادق ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به برنامه بازی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی در شب تاسوعای حسینی اظهارداشت: برنامه بازی ها از مدت ها قبل نوشته شده است و این عدم توجه مسئولان فدراسیون فوتبال ایران را می رساند که این مسئله را پیگیری نکرده اند.

 

وی با بیان اینکه پیگیری این موضوع در زمان مناسب می توانست به تغییر تاریخ بازی منجر شود که متاسفانه مسئولان در آن زمان غفلت کرده اند.

 

وی تاکید کرد باید از این موقعیت به نفع ترویج فرهنگ حسینی استفاده شود.

 

ابراهیمی در ادامه با اشاره به آسیب هایی که متوجه برخی عزاداری ها در این این ایام است تاکید کرد : برخی رفتارها که موجب وهن عزای ابا عبدالله می شود باید حذر کرد و بازرسان این امر نیز باید بر این مسئله نظارت کافی داشته باشند.

 

امام جمعه موقت سبزوار  ادامه داد: برخی رفتارها مانند قمه زنی که از سوی افراد معلوم الحال ترویج می شود به نیت ترویج شیعه هراسی در جهان است.

 

وی به اتفاقات اخیر در سوریه اشاره کرد و افزود: متاسفانه حمایت های آمریکا از تروریست ها روز به روز بیشتر شده و فشار را بر جبهه مقاومت افزایش می دهند.

 

ابراهیمی در ادامه با تاکید بر حمایت از جبهه مقاومت خاطر نشان کرد: نیروهای بسیج مردمی و ارتش عراق در حال آماده شدن برای فتح موصل هستند .

 

انتهای پیام/