نماینده مردم سبزواردر مجلس شورای اسلامی: امروز کربلای ما حمایت از جبهه مقاومت است.

به گزارش بصیر سبزوار، حسین مقصودی در همایش شیرخوارگان با بیان اینکه امروزه حمایت از جبهه مقاومت به معنی حمایت از اسلام است اظهارداشت: هرروز عاشورایی در یمن و سوریه و کشورهای مسلمان درگیر جنگ برپا می شود و وظیفه ما است که با حمایت از جبهه مقاومت از اسلام دفاع کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه هدف دشمن از ایجاد نا امنی در منطقه نفوذ به ایران است تصریح کرد: اینکه امروز در سوریه وعراق کنار برادران مسلمانان می جنگیم سبب شده تا جنگ کیلومترها دورتر از مرزهای ایران انجام بگیرد.

 

وی با بیان اینکه وقایع اتفاق افتاده و ایجاد جنگ های نیابتی از سوی امریکا به جهت اختلاف انداختن در بین مسلمانان و تجزیه کشورهای پرقدرت اسلامی به چند کشور با سیاست های متفاوت است تا به خیالی آسوده به انجام نقشه های خود بپردازند.

 

مقصودی به برخی اتفاقات اخیر در جامعه اشاره کرد و خاطرنشان کرد: کشیدن کشور به سمت دوقطبی شدن خواست دشمنان و زیرمجموعه همان پروژه نفوذ قرار گرفته است که مسئولین باید با هشیاری و دوری از علنی کردن اختلافات برای ایجاد وحدت تلاش کنند.

 

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه باید جریان عاشورا در کشور جاری شود ادامه داد: اینکه امام حسین (ع) با تمام وجود و فدا کردن اهل بیت خودش از اسلام دفاع کرد باید سرلوحه زندگی ما و به خصوص مسئولان کشور شود.

 

 

وی شناختن یزید و شمر زمان را مهم ترین درسی عاشورا برای زندگی امروز  دانست و عنوان کرد: آمریکا و ایادی آن همان شمر و یزید زمان هستند و هرکس که در زمین این دشمنان بازی کند به مانند کوفیانی است که ابتدا دست بیعت با امامشان دادند اما در کربلا بر روی امام زمان خویش شمشیر کشیدند.

 

انتهای پیام/