فرمانده نیروی انتظامی سبزوار گفت: سبزوار رتبه اول امنیتی را در استان خراسان کسب کرده است.

به گزارش بصیر سبزوار، سرهنگ سید محمد هاشمی صبح امروز درجلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود دانشگاه فناوری های نوین سبزوار با بیان اینکه دانشجویان باید در فضای امنیت کامل به تحصیل مشغول شوند اظهارداشت: علی رغم برخی جنایات که در سنوات گذشته اتفاق افتاده خوشبختانه با تلاش پلیس سبزوار موفق به کسب رتبه برتر امنیت شده است.

 

وی با اشاره به اینکه تمام باندهای فساد و یا توزیع مواد مخدر که دستگیر و متلاشی شده اند در نزدیکی دانشگاه ها و مراکز تحصیلی بوده اند تصریح کرد: این جانمایی به صورت اتفاقی نیست و دشمن در صدد است تا با انحراف جوانان از تحصیل ومشغول کردن ذهن آنها به انحرافات آینده کشور را به گونه ای که خود می خواهد تغییر دهد.

 

هاشمی با اشاره به فرمایشات رهبری مبنی بر پدیده نفوذ و لزوم هشیاری مسئولان تاکید کرد: دشمنان در حال حاضر با اولویت قرار دادن جوانان و نوجوانان درصدد هستند تا با نفوذ در این قشر آنها را با فرهنگ خود غریبه کرده و ارزش های اسلامی را برایشان بی ارزش کنند.

 

فرمانده نیروی انتظامی سبزوار در توصیه های امنیتی به دانشجویان این دانشگاه افزود: با توجه به بعد مسافت این دانشگاه از مرکز شهر دانشجویان حتی الامکان از تردد تنها و استفاده از وسایل غیر عمومی پرهیز کنند.

 

وی همچنین وجود این دانشگاه را فرصتی برای این منطقه دانست و خاطرنشان کرد: دانشجویان با رفتار منش خود می توانند تاثیر مثبتی در ارتقای فرهنگ این نقطه از شهر داشته باشند.

 

انتهای پپام/