رئی اداره صنعت معدن و تجارت سبزوار گفت: قاچاق کالا سم مهلکی برای اقتصاد داخلی کشور است.

به گزارش بصیر سبزوار، علی امید بخش در جمع اصناف و بازاریان سبزوار با بیان اینکه قاچاق کالا سم مهلکی برای اقتصاد کشور است اظهار داشت: اداره صنعت معدن و تجارت با همراهی روسای اتحادیه  ها و مسئولین صنوف مختلف در شهرستان سعی در مبارزه با این پدیده شوم در سطح عرضه کرده است.

 

وی اصلی ترین راه را برای ریشه کردن کردن جنس قاچاق کنترل کردن مبادی ورودی کشور دانست و تصریح کرد: با مسدود کردن محل ورود کالای قاچاق هزینه کمتری در مبارزه پرداخت خواهیم کرد.

 

امید بخش با اشاره به هفته نیروی انتظامی و ارتباط موثر بین این نیرو و اصناف خاطر نشان کرد: تعامل سازنده پلیس و اصناف سبب هم افزایی و ایجاد امنیت خاطر و آرامش در محیط کسب و کار خواهد بود.

 

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت با بیان اینکه شرط اول برای ایجاد بازار آرام و انجام فعالیت های اقتصادی سالم وجود امنیت است تصریح کرد: خوشبختانه در حال حاضر این امنیت با تلاش بی وقفه پلیس ایجاد شده است.

 

وی در ادامه با اشاره به شعار سال مبنی بر اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل تاکید کرد: این عنوان نباید در حد شعار باقی بماند بلکه برهمگان فرض است تا برای عملیاتی شدن این مهم اقدامات موثر را انجام دهند.

 

وی ادامه داد با اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور شاهد افزایش استقامت در حوزه اقتصادی خواهیم بود تاکید کرد: بی اثر شدن تحریم ها از جمله تاثیرات اجرای اسن سیاست ها خواهد بود.

 

انتهای پیام/