فرمانده نیروی انتظامی سبزوار گفت: یقه سفیدانی که به بیت المال دست اندازی می کنند خواهان تضعیف نیروی انتظامی هستند.

به گزارش بصیر سبزوار،سرهنگ سیدمحمد هاشمی در همایش پلیس و اصناف شهرستان سبزوار با بیان اینکه مجرمان همیشه در حاشیه شهرها نیستند و برخی یقه سفیدان هستند که دست اندازی به بیت المال می کنند اظهارداشت: این گونه افراد سعی در تضعیف پلیس دارند چرا که می دانند پلیس مقتدر در برابر جرائم آنها خواهد ایستاد.

 

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی بینش سیاسی دارد اما گرایش سیاسی ندارد تصریح کرد: پلیس خادم مردم بوده و در خط انقلاب گام برخواهد داشت.

 

هاشمی با اشاره به این موضوع که بزرگترین تهدیدات در سبزوار خطر ارازل اوباش و قداره بندان بوده است خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی وارد کار شده و بسیاری از این افراد را حذف کرده است.

 

فرمانده نیروی انتظامی پلیس با بیان اینکه پلیس هیچ ترسی از این گون افراد نداشته و بسیاری از آنها حذف شده اند هشدار داد: ۱۲ نفر دیگر از ارازل به نام دیگر نیز حذف خواهند شد.

 

وی با بیان اینکه پلیس مقهور هیچ قدرتی نمی شود و امنیت مردم را فدای خوشایند افراد نخواهد کرد ادامه داد: مردم از پلیس شعار نخواهند پذیرفت و نمره قبولی نیروی انتظامی در رضایتمندی مردم است.

 

هاشمی با اشاره به کمبود نیروی پلیس در سبزوار ادامه داد: در حال حاضر نیروی انتظامی سبزوار با کمبود یک سوم از سقف سازمانی نیرو و حدود ۵۰درصد کمبود خودرو در حال خدمات دهی به شهروندان است.

 

فرمانده نیروی انتظامی سبزوار به افزایش تعداد واحدهای گشتی اشاره کردو افزود: ۲۵واحد گشتی به صورت ۲۴ ساعته در شهر مشغول خدمات هستند و این رقم در ساعات ۱۷ تا ۲۳ چهل  واحد می باشد.

 

وی همچنین به کشف ۱۱خوردوی مسروقه در سبزوار اشاره کردو افزود: تیم ۴نفره سرقت در این خصوص دستگیر شده اند.

 

انتهای پیام/