شهردار سبزوار گفت: آسفالت مناسب معابر و خیابان‌های شهر یکی از خواسته‌های به حق شهروندان از شهرداری است.

به گزارش بصیرسبزوار، سید علی کوشکی با اشاره به اینکه خدمت به شهروندان بالاترین افتخار ما در شهرداری است، افزود: بسیاری از شهروندان از اینکه اقدام مناسبی برای مرمت و آسفالت خیابان‌ها و کوچه‌ها صورت نگرفته بود از شهرداری گله‌مند بودند که با اقدام شهرداری در روزهای اخیر انجام گرفت.

 

وی اظهار داشت: یکی از مهمترین ویژگی‌های یک شهر زیبا وضعیت آسفالت خیابان‌ها و معابر شهری است و تاثیر زیادی بر منظر شهر از نگاه هر رهگذر دارد.

 

شهردار سبزوار  در ادامه با اشاره به آسفالت تعداد قابل توجهی از معابر و خیابان های شهری در روزهای اخیر گفت: برخی خیابان ها و معابر شهری سبزوار که نیازمند بهبود وضعیت هستند، در اولویت فعالیت های شهرداری قرار گرفته است.

 

وی با تاکید بر اینکه علیرغم محدودیت های مالی، نهضت آسفالت معابر در سبزوار ادامه پیدا می کند، ادامه داد: معابر، خیابان ها و کوچه هایی که نیاز به ترمیم و بهسازی آسفالت دارند، نیز مورد توجه قرار گرفته اند تا به مرور زمان تعدادقابل توجهی از این معابر بهسازی شوند.

 

شهردار سبزوار با اشاره به این نکته که برخی معابر و خیابان های شهری سبزوار نیازمند توجه جدی هستند، اظهار داشت: علیرغم مشکلات مالی که هم اکنون مدیریت شهری با آن روبرو است، خدمت رسانی در بخش های مختلف شهری ادامه دارد.

 

کوشکی هدف از بهسازی آسفالت شهری را افزایش رضایت مندی مردم دانست و عنوان کرد: تلاش شده تا با بهبود وضعیت معابر و خیابان های نقاط مختلف شهری سبزوار، میزان رضایت مندی مردم از عملکرد شهرداری افزایش پیدا کند.

 

وی با بیان اینکه  عملیات آسفالت ریزی معابرشهری تا فراهم بودن شرایط جوی مناسب ادامه دار خواهد داشت تصریح کرد: خوشبختانه اقدامات خوبی در نقاط مختلف شهر در حال انجام است، امیدواریم با شرایط موجود و کمبود اعتبارات به همت کارکنان سخت کوش شهرداری بهترین خدمات به شهروندان ارائه شود.

 

انتها یپام/