فرماندار ویژه سبزوار گفت: در سایه تلاش ماموران انتظامی میزان وقوع جرائم خشن در این شهرستان کاهش یافته است.

به گزارش بصیر  سبزوار ، احمد برادران روز شنبه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی در سبزوار با بیان اینکه تلاش پلیس در خصوص کنترل و برخورد با متخلفین ستودنی است اظهارداشت: بر این اساس ظرف ۶ ماه نخست امسال موردی از جرائم خشن در سبزوار مشاهده نشده است.

وی با اشاره به گسترش تولیدات در فضای مجازی و راههای ارتباطی نا سالم تصریح کرد: : تغییر شکل جرائم از سنتی به پیشرفته در فضای مجازی و سایبر، رویکردها و نقشه های امنیتی را تغییر داده و نیروی انتظامی وظیفه مهمی در مبارزه با جرائم جدید در فضای مجازی دارد.

برادران با بیان اینکه پلیس برای مبارزه با انگونه جرائم نیارمند به روز شدن و آگاهی نسبت به این فضا ها دارد ادامه داد: خوشبختانه در مدت اخیر اقدامات موثر م مهم نیروی انتظامی دراین فضا نیز مشاهده شده است.

فرماندار سبزوار همچنین به تهدیدات دشمن در سالهای اخیر اشاره کرد و افزود:  با وجود تلاشهای دشمن برای آسیب زدن به انقلاب اسلامی، توطئه های امنیتی و نظامی آنها خنثی شده است.

 

سرهنگ سید محمد هاشمی فرمانده انتظامی سبزوار نیز در این مراسم گفت: در ۲ عملیات پلیسی مجزا ۷۰ کیلوگرم تریاک توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی کشف و ضبط شد.

وی افزود: در این این عملیات ۲ نفر متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شهرستان شدند.

 هاشمی ادامه داد: فرماندهی انتظامی سبزوار روزانه در قالب ۱۰۰ نوع ماموریت متفاوت به مردم ارائه خدمت می کند.

وی گفت: ظرف ۶ ماه نخست امسال جرائمی مانند نزاع دسته جمعی، سرقت و قتل ناشی از درگیری بین اراذل و اوباش در سبزوار رخ نداده است.

مانور دستگیری سارقان، رژه موتور سواران پلیس و رونمایی از نخستین یگان پلیس اسب سوار از مهمترین ویژه برنامه های این مراسم بود.

انتهای پیام/