فرمانده نیروی انتظامی سبزوار گفت: نسل سوم انقلاب مورد هجمه دشمن قرار گرفته است.

به گزارش بصیر سبزوار،سرهنگ سید محمد هاشمی به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی در بین خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه نسل سوم انقلاب مورد هدف و هجمه دشمنان است اظهارداشت: آشنا کردن این نسل با ارزش ها و آرمان ها ی انقلاب می تواند از اثرات این نقشه شوم دشمن بکاهد.

 

وی با اشاره به شرایط موجود و جنگ فرهنگی که دنیای استکبار با استفاده از ابزارهایی که در اختیار دارد علیه اسلام و ایران آغاز کرده است تاکید کرد: هشیاری خانواده ها در این جنگ گام اولی است که می تواند سبب مصونیت جوانان و نوجوانان از صدمات این جنگ شود.

 

هاشمی با بیان اینکه القای تفکرات غلط در خصوص اسلام و انقلاب از طریق ماهواره شبکه های مجازی و دیگر رسانه ها در حال حاضر بیش از گذشته در دستور کار بیگانگان قرار گرفته خاطر نشان کرد: رها کردن کودکان و نوجوانان در این فضا ها اقدامی است که نتیجه ای جز نابودی این نسل در پی نخواهد داشت.

 

فرمانده نیروی انتظامی به معضل مواد مخدر اشاره کردو بیان داشت: متاسفانه جوانان بدون توجه به هشدارها و عبرت گرفتن از معتادان در دام اعتیاد گرفتار می شوند.

 

وی ادامه با بیان اینکه ناتوان جلوه دادن مسئولان در پیشگاه مردم را از دیگر دسیسه های دشمن برشمرد و افزود: خوشبختانه انقلاب اسلامی ایران سبب شد تا مردم در نظام جمهوری اسلامی به خود باوری رسیده و در قله های رفیع اقتدار در جهان باستند.

 

انتهای پیام/