فرمانده سپاه ناحیه سبزوار گفت: موفقیت های دفاع مقدس بدون حضور بسیج و نیروهای مردمی امکان پذیر نبود.

سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم در گفتگو با بصیر سبزوار با اشاره به اجرای رزمایش سراسری اقتدار بسیجیان در مشهد بیان داشت: هر چند رویکرد بسیج فعالیت های فرهنگی است اما به طور قطع جنبه رزمی این نیرو هم در اهم مسائل قرار دارد.

 

وی با بیان اینکه بسیج یک بنیه رزم پایان ناپذیر است تصریح کرد: برای حفظ آمادگی و ارتقای نیروهای بسیجی برگزاری این رزمایش ها لازم و ضروری است.

 

مظلوم با اشاره به اینکه دشمنان هر لحظه در حال رصد کردن ما هستند خاطرنشان کرد: پیام این رزمایش پاسخ محکمی به یاوه گویی و برخی تهدیدات دشمن است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سبزوار با بیان اینکه دشمن تمام توانایی خود را بر متوقف کردن حرکت رو به جلو نظام اسلامی به کار بسته است تاکید کرد: برگزاری این رزمایش ها نوعی اعلام حضور و یاداوری به دشمنان است که بسیجیان مانند دفاع مقدس هرلحظه که نیاز باشد آماده جان فشانی هستند.

 

وی به این موضوع که دشمنان حساب ویژه ای روی حضور دشمن در صحنه باز کرده اند ادامه داد: هرچه این حضور ها باشکوه تر و با صلابت تر باشد اثر آن در ناامیدی دشمن بیشتر خواهد بود.

 

مظلوم با بیان اینکه سبزوار با یک گردان بیت المقدس و با استعداد ۲۳۳ نفر نیروی در این رزمایش حضور خواهد داشت تصریح کرد: این رزمایش در حقیقت برای ایجاد رعب و ترس در دشمنان است.

 

انتها یپام/