امام جمعه موقت سبزوار گفت: دشمن در تلاش است تا با دوقطبی کردن جامعه به اهداف خود برسد.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام محمد سلیمانی با بیان اینکه دوقطبی کردن جامعه دسیسه دشمن برای رسیدن به اهداف خود است اظهار داشت : دو قطبی شدن جامعه سبب انحراف از مسیر اصیل انقلاب و دوری از آرمان می شود.

 

وی با اشاره به اینکه پرهیز از اختلافات همیشه مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده است تاکید کرد: حفظ وحدت مهم ترین وظیفه مسئولان برای نیل به سمت اهداف و آرمان های انقلاب است.

 

سلیمانی  دوقطبی کردن جامعه را از نقشه‌‌های دشمنان انقلاب برشمرد و افزود: دو قطبی کردن جامعه یکی از نقشه‌های شوم دشمنان انقلاب اسلامی است که القاء کنند یک گروه دلسوز و یک گروه مخالف نظام و انقلاب هستند.

 

وی به در پیش بودن ماه محرم و عزای سالار شهیدان اشاره کردو افزود: درس عاشورا ظلم ستیزی و ایستادگی در برابر ظلم بوده و ما با استفاده از این درس هیچ گاه در برابر دشمنان سر تسلیم فرود نخواهیم آورد.

 

سلیمانی با بیان اینکه وظیفه ما شناخت یزید وشمر  زمان است ادامه داد: جنایت هایی که آمریکا اسرائیل و شجره ملعونه سعودی نشان میدهد که این افراد ادامه همان نسل ملعون هستند.

 

امام جمعه موقت سبزوار با بیان اینکه شناخت یزید زمانه فقط با داشتن بصیرت عاشورائی امکان پذیراست تاکید کرد: دنیا محتاج پیام عاشورا است و با جهانی شدن این پیام ظلم از بین خواهد رفت.

 

انتهای پیام/