معاون دانش موختگان حوزه علمیه قم گفت: دشمن به دنبال ایجاد بی تفاوتی نسبت به دین و ولایت است.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام سعیدی در همایش طلایه داران هدایت و درجمع مبلغان ماه محرم با بیان اینکه تبلیغ از جمله سخت ترین کارها است اظهارداشت: دشمن به دنبال ایجاد بی تفاوتی نسبت به دین و کم رنگ کردن ارزش ها است .

 

وی با اشاره به اینکه بعد از واقعه غدیر تا کنون شبکه های شیطانی در پی حذف دین خدا بوده اند تاکید کرد: علمای شیعه در این حوزه به مانند مرزبان در برابر تمام تهدیدات ایستادگی کرده اند.

 

 

سعیدی با بیان اینکه تبلیغ اصل اساسی است برای از بین بردن شبکه ها شیطانی تصریح کرد: شیوه تبلیغ امروز با شیوه ها مرسوم در ۳۰ سال گذشته تفاوت داشته و باید مقتضیات زمان در نظر گرفته شود.

 

نایب رئیس مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ناتوی فرهنگی غرب علیه ایران و اسلام خاطرنشان کرد: نگاه دشمن تنها به ترک نماز و واجبات از سوی افراد نیست بلکه پارا فراتر گذاشته و در پی ایجاد بی تفاوتی در بین جامعه نسبت به دین هستند.

 

وی به تلاش دشمن برای نفوذ در بین روحانیون و مبلغان اشاره کرد و افزود: متاسفانه برخی سادلوحانه دم از عدم نیاز به نیروی نظامی در کشور می زنند که این خود نشانه نفوذ دشمن است.

 

انتهای پیام/