فرماندار سبزوار از به کار گیری 109نفر از افراد متقاضی برای همکاری در سرشماری نفوس و مسکن سال 95در سبزوار خبر داد.

به گزارش بصیر سبزوار، احمد برادران شب گذشته در جلسه شورای اداری شهرستان سبزوار با بیان اینکه ۸۹۲نفر از افراد برای همکاری در این طرح ثبت نام کرده اند اظهارداشت: بعد از بررسی ها ۱۰۹نفر از افراد متقاضی برای همکاری دراین طرح انتخاب خواهند شد.

 

وی با تاکید براینکه برنامه ریزی های کلان کشوری بر پایه آمار و اطلاعات انجام خواهد گرفت تصریح کرد: ارائه اطلاعات دقیق و همچنین دقت در ثبت می تواند زمینه تصمیم های مهم و راهگشا برای کشور باشد.

 

فرماندار سبزوار با اشاره به اینکه در سرشماری امسال زمینه سرشماری به صورت اینترنتی فراهم شده است بر ایجاد بستر مناسب توسط ادارات و  استفاده کارکنان و ثبت اطلاعات از این طریق تاکید کرد.

 

برادارن در ادامه به اختصاص ۱۶۰میلیارد ریال اعتبار از محل ماده ۱۸۰به شهرستان سبزوار در سال جاری خبر داد و خاطر نشان کرد: این اعتبار در زمینه طرح های نیمه تمام و عمرانی شهرستان هزینه خواهد شد.

 

سردار محمدرضا داج لری فرمانده گروه مهندسی رزمی ۴۷سلمان نیز در این جلسه با گرامی داشت هفته دفاع مقدس و یاد رشادت های رزمندگان اسلام بیان داشت: جنگ هشت ساله ایران جنگی نا متعارف بود که همه کفردر برابر همه حق ایستاده بود.

 

وی با اشاره به اینکه در تاریخ ایران شاهان بی کفایت در هر اتفاق و جنگی گستره ای از خاک کشور را به دشمن سپرده اند تاکید کرد: جوانان کشور در سایه انقلاب اسلامی و رهبری امام خمینی (ره) نگذاشتند حتی یک وجب از خاک میهن در این مدت از کشور جدا شود.

انتهای پیام/