عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دولت در قضیه فیش های نجومی به وظیفه خود عمل نکرده است.

جواد کریمی قدوسی در گفتگو با بصیر سبزوار با اشاره به جریانات به وجود آمده در دست اندازی به بیت المال و دریافت حقوق های نجومی توسط برخی مدیران اظهارداشت: متاسفانه دولت به وظیفه خود در قبال بازگرداندن اموال بیت المال عمل نکرده است.

 

وی با بیان اینکه بعد از دستور رهبر معظم انقلاب در این خصوص اقدام قابل توجهی از سوی دولت دیده نشده است تصریح کرد: قوه قضاییه باید برای باز پسگیری اوموال و دارایی عمومی وارد عمل شود.

 

کریمی در ادامه به التماس برخی مسئولین برای حضور سرمایه گذاران خارجی در کشور اشاره کردو افزود: متاسفانه این رفتارها سبب شده تا توهم  پشیمانی از انقلاب برای مردم ایران در اذهان خارجی ها به وجود آمده است.

 

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کسانی که جام زهر را به امام خمینین (ره)دادند بیان داشت: متاسفانه این افزاد باعث شدند تا امریکای در گل مانده در منطقه به سلامت از بحران جنگ خارج شود.

 

وی با بیان اینکه رزمندگان ما در جنگ مظهر اخلاص بودند ولی هیچ گاه ادعایی نداشتند تصریح کرد: اگر تقوا نباشد هیچ کاری اثر مثبتی نخواهد داشت.

 

وی با اشاره به اینکه ایران پایین ترین ردیف بودجه نظامی را در منطقه دارد بیان کرد: قطر که از کوچکترین کشورهای منطقه است بیش از سه برابر ایران در زمینه های نظامی بودجه اختصاصا داده است.

 

انتهای پیام/