فرمانده لشکر 77ثامن الائمه خراسان صبح امروز به صورت جدا گانه از خانوده شهیدان علی اکبر عرب نخعی و ایرج ریواده ای از شهدای والامقام ارتش جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس بازدید کردند.

به گزارش بصیر سبزوار،امیر سرتیپ رضا آذریان در این دیدارها با اشاره به رشادت های شهدا در هشت سال جنگ تحمیلی اظهارداشت: امرو عزت ایران مرهون جانفاشانی ها این عزیزان است که با نثار خونشان اقتدار را برای کشور به ارمغان آوردند.

 

وی زنده نگه داشتن یاد شهدا را تنها با ادامه دادن راه آنها میسر دانست و تصریح کرد: باید این ارزش ها به نسل جوان انتقال داده شود تا بدانند چه اتفاقاتی دراین کشور افتاده و چه خون های باارزشی در این راه نثار شده است.

 

آذریان با اشاره به هربه های دشمن برای جدا کردن ملت از خط اسلام و انقلاب تاکید کرد: باید به مسئولان گوش زد کرد افرادی که علیه کشور خط و نشان می کشند هدف و مقصدشان از بین بردن حکومت اسلامی است.

 

وی به افرادی که اعتماد به دشمن را فراموش نمی کنند گوش زد کرد: دشمن در صدد است تا به هر شکلی به کشور نزدیک شده و آنگاه از پشت خنجر بزند.

 

فرمانده لشکر ۷۷ ثامن الائمه خراسان در این دیدار ها با اشاره به اینکه تمام افرادی که در این نظام در حال خدمت هستند وارث خون شهدا هستند بیان داشت: مسئولیت سنگینی که بر دوش مسئولین در جمهوری اسلامی گذاشته شده است تنها با دشمن شناسی و دشمن ستیزی به سرانجام خواهد رسید.

 

در این دیدار ها سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم فرمانده سپاه ناحیه سبزوار و سرهنگ بیات جانشین نیروی انتظامی سبزوار حضور داشتند.

 

شهید علی اکبر نخعی و ایرج ریواده در جبهه غرب کشور به شهادت رسیده اند.

 

انتهای پیام/