فرمانده سپاه ناحیه سبزوارگفت: عزت اقتدار کرامت و هرچه داریم از فداکاری و جانفشانی شهدا است.

به گزارش بصیر سبزوار، سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم عصر امروز در مراسم غبارروبی و عطر افشانی آستان شهدای سبزوار با بیان اینکه انقلاب ما دوران بسیار سختی را پشت سر گذاشته اظهارداشت: هیچ گاه دست از آرمان شهدا دست نخواهیم کشید و تا استقرار حاکمیت الهی و آماده کردن شرایط حضور امام زمان(عج) از پای نخواهیم نشست.

 

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی در وضعیت بسیار برجسته و ممتازی قرار گرفته است تصریح کرد: امروز ایران ضلع هندسه نظم نوین جهانی است.

 

مظلوم با اشاره به اینکه استکبار درحال عقب نشینی از بلاد اسلامی است خاطر نشان کرد: فضای تنفس برای استکبار در منطقه تنگ شده و بیداری اسلامی با پرچم داری ایران در حال گسترش است.

 

فرمانده سپاه سبزوار با بیان اینکه جهاد کبیر یعنی عدم طبعیت از دشمنان اسلام تاکید کرد: انقلاب ایران و شهدا به ما آموختند که در برابر دشمنان خدا سر تسلیم فرود نیاوریم .

 

وی ادامه داد: امروز انقلاب ما به یک قدرت پذیرفته شده در جهان تبدیل شده است و سنگرهای بسیاری در جهان فتح گردیده است.

 

مظلوم با اشاره به این موضوع که پیام های آسمانی و اسلامی انقلاب مرز جغرافیایی نمی شناسد تاکید کرد: استکبار جهانی امروزه آرزوهای خود را برباد رفته می بیند.

 

فرمانده سپاه سبزوار با بیان اینکه ما دوران بسیار سختی را پشت سر گذاشته ایم و تجربیات فراوانی را کسب کرده ایم اظهارداشت: جنگ ما جنگی همه جانبه بود که دشمن با تمام توان خود وارد مقابله با ما شده بود.

 

وی به پروژه نفوذ داخلی از سوی دشمن اشاره کردو افزود: دشمن در درون کشور به دنبال نفوذ است اما در خارج از مرز به دنبال این موضوع است که چگونه از نفوذ ایران در مناطق مختلف جلوگیری کند.

 

وی به راه اندازی جنگ های نیابتی را یکی از راهکارهای دشمن برای این مقابله عنوان کرد و بیان داشت: وحدت آل سعود و آل یهود امروز بیش از پیش نمایان شده و به به این جنگ ها دامن میزند.

 

انتهای پیام/