عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دفاع مقدس برگ از برگ ها ی عاشورا است و صفحه ا ی ا از تاریخ کربلا و راه شهدا همان را ه اصحاب امام حسین بود.

به گزارش بصیر سبزوار، صبح امروز جواد کریمی قدوسی در جمع بصیرتی بسیجیان با بیان اینکه دفاه مقدس و شهدای ما همیشه در تاریخ ماندگار خواهند بود بیان داشت: این دفاع در امتداد حرکت کربلا است و بازخئانی انقلابی عاشورا است و به همین جهت درتاریخ پرفضیلت آن مانند خورشید خواهد درخشید.

از افرادی که با بهایی ها نشست و برخواست دارند جز این انتظار نیست

وی با اشاره به برخی سخنان که می گویند بعد از ۳۷ سال حکومت دینی در کشور پیاده نشد پس باید اسم اسلام حذف شود تصریح کرد:  از کسی که با بهایی ها نشست و برخواست داشته و در خانواده ای زندگی می کند که همگی قصد براندازی نظام را دارند چنین حرفی تعجب ندارد.

 

نماینده مردم مشهد در مجلس هر فرازی از تاریخ دفاع مقدس نشان می دهد که تمام فضائل اسلام به طور کامل در این دفاع پیاده شده است و حکومت دینی توانسته به خوبی چنین جوانانی را تربیت کند.

 

کریمی بیان داشت: شهدای ما به خوبی توانستند کارآمدی حکومت دینی را به جهان ثابت کنند.

 

وی با بیان اینکه باید این حنجره هایی که نسبت به فضیلت اسلام هتاکی مکنند بریده شود تاکید کرد: ما منتظر وعده الهی هستیم تا کشور از این نخاله ها و و عناصر فتنه گر که توان خود را برای براندازی جمع کرده اند پاک کنیم.

 

وی ادامه داد: انقلاب ما به رهبری امام خمینی حکومت اسلامی را تشکیل داده که احکام الهی را اجرا شود و این احکام چه در سیاست خارجی و داخلی و اقتصاد دفاع باید پیاده شود.

 

نماینده مردم مشهد در مجلس همچنین با بیان اینکه پایبندی به آرمانهای انقلاب اسلامی دومین اصل است بیان داشت: انقلاب ما زمینه جهانی شدن اسلام را فراهم کرده و برای تحقق ارمانهای آن هرکس در هر مسئولیتی باید خدمتگذار و در راه تحقق ارمانها باشد.

پافشاری بر آرمان ها نشان صداقت انقلاب است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یکی از بزرگترین آرمان ها ی انقلاب را آزادی قدس شریف از چنگال صهیونیسم جهانی دانست و بیان داشت: امام خمینی (ره) از سال ۴۳ آرمان قدس را برای ما قرار داده است و این ثبات در آرمان نشان از صادق بودن انقلاب دارد.

 

وی با بیان اینکه ابتدای انقلاب خیابان های شهرها سنگر شهدا بود تصریح کرد: اینکه جوانان ما را امروز از قنیطریه و لاذقیه برای تشییع به شهرها می آورند نشان از ثبات انقلاب در آرمان ها است.

 

کریمی با بیان اینکه آزادی حرم های ال الله نیز ارمان انقلاب است عنوان کرد: ان شاالله به زودی دورازه های مکه و مدینه سنگر جوانان خواهد بود و سرزمین وحی را از چنگال آل سعود آزاد خواهیم کرد.

بزک کردن چهره آمریکا نشان از تقابل با آرمانهای انقلاب/برجام سبب خروج آمریکا از باتلاق منطقه شد

وی یکی از اصلی ترین آرمان ها را مبارزه با شیطان بزرگ دانست و تاکید کرد:آمریکا شیطان بزرگ است و هرکس چهره این شیطان را بزک کند به جای شیطان او را کدخدا بداند در برابر آرمانها ایستاده است.

 

کریمی با بیان اینکه آمریکا در باتلاق منطقه گرفتار شده بود ادامه داد: متاسفانه برجام طرحی بود که امریکایی ها خود آن را طراحی کردند تا از این باتلاق خارج شودند.

 

این نماینده مجلس حفظ استقلال کامل و جامع کشور را از اصولی دانست که در جنگ به خوبی تمرین شد :۸سال دفاع مقدس ثابت کرد که حفظ استقلال کشور در همه عرصه ها دست یافتنی است و ما حق نداریم دست به سمت کشورهایی دراز کنیم که بلاد اسلامی را به ورطه نابودی کشانده اند.

 

وی با اشاره به برخی التماس ها به کشورهای خارجی برای سرمایه گذاری در این مطرح کرد: متاسفانه برخی افراد با رفتارهای خود سبب شده اند که کشورهای اروپایی توهم پشیمانی از انقلاب را برای ما قائل شوند.

 

کریمی تاکد کرد: شهدا در شدید ترین تحریم ها دست به سوی دشمن دراز نکردند.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به صحبت های برخی از افراد که می گویند پیشرفت ما در گرو جمع اوری قدرت نظامی و اختصاص بودجه ان به بخش اقتصاد است بیان داشت: کشوری مانند آلمان هشتمین کشور از لحاظ اختصاص بودجه نظامی است و قطر به تهایی سه برابر ایران بودجه دفاعی دارد.

 

وی با تاکید بر اینکه دشمن شناسی و دشمن ستیزی از اصول است که اگر ازآن غفلت کنیم بزرگترین افراد هم در شناخت خودی و از دشمن دچار مشکل خواهند شد تصریح کرد: اگر در صحنه سیاسی کشور فتنه گر و سران فتنه را نشناسینم مجبور میشویم ولی زمان مان را مجبور به قبول حکمیت کنیم.

 

وی تقوای سیاسی را اصل دیگر انقلاب دانست و بیان داشت: شهدا و رزمندگان مهم ترین مصداق تقوای بودند.

هر که دربرابر ولای بایستد محکوم به نابودی است

کریمی با اشاره به اینکه هرکه در برابر ولایت فقیه بایستد محکوم به نابودی و زوال است خاطر نشان کرد: بنی صدر،منافقین از بین رفتند و تمریکا وال سعود نیز به همین سرنوشت دچار خواهند شد.

 

نماینده مردم مشهد در این مراسم با بیان اینکه بعد از ۳۷سال از انقلاب قانون امر به معروف که بزرگترین حکم اسلام است به تصویب رساندیم عنوان کرد: متاسفانه بعد از تایید شورای نگهبان آقای رئیس جمهور تمام قد ایستاد و به آن اعتراض کرد.

 

وی به حضور آزادانه جاسوس حرفه ای که از انگلستان حقوق می گیرد در بالاترین سطح تیم مذاکره هسته ای اشاره کردو بیان داشت: برای مبارزه با دو تابعتی ها نیز قانونی را تصویب کردیم که متاسفانه مورد شکایت رئیس جمهور قرار گرفتیم.

 

انتهای پیام/