فرمانده سپاه ناحیه سبزوار گفت: همان افرادی که باعث انحراف در مسیر رسالت پیامبر شدند امروزه بر خانه خدا مسلط شده و حوادث عاشورا و کربلا را تکرار می کنند.

به گزارش بصیر سبزوار سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم در مراسم بازسازی واقعه غدیر با بیان اینکه امروز باید درک حقیقت غدیر را به یکدیگر گوش زد کنیم اظهارداشت: جنایات که امروزه به اسم اسلام در کشورهای منطقه رخ می دهد گوشه ای از آثار عدم درک صحیح از واقعه غدیر است.

 

وی با اشاره به هم پیمانی اسرائیل و استکبار جهانیبا افرادی که اجداد آنها در تحریف غدیر دست داشتند بیان داشت: اتفاقات و جنایات صورت گرفته در جهان اسلام قطعا با برنامه ریزی هم پیمانان این رژیم های مرتجع صورت می گیرد.

 

مظلوم با بیان اینکه حکام عربستان سعودی تمام تلاششان مقابله با پیروان واقعی غدیراست تاکید کرد: این جنایتکاران به زودی پاسخ رفتارهای غلطشان را دریافت خواهند کرد.

 

فرمانده سپاه ناحبه سبزوار به رفتار سعودی ها در قبال ایران و سیاست های غلط آنها اشاره کردو افزود: پادشاهان این رژیم کودک کش دل به پشتیبانی از قدرت هایی بسته اند که آنها خود مقهور قدرت ایران شده اند.

 

وی ادامه داد: این قدرت ها چندین بار اذعان کرده اند که قادر به متوقف کردن جبهه مقاومت نیستند.

 

مظلوم با بیان اینکه ان شا الله به زودی شاهد شکست این هم پیمانان خواهیم بود تاکید کرد: عدم درک صحیح از واقعه غدیر کربلا و عاشورا را رقم زد و امروز نخواهیم گذاشت این حادثع دوباره تکرار شود.

 

انتهای پیام/