امام جمعه موقت سبزوار گفت: برخی افراد از سر نا آگاهی می گویند لازم نیست توان نظامی خود را تقویت کنیم علی رغم اینکه این دستور صریح اسلام است.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام محمد سلیمانی در خطبه های نماز جمعه سبزوار با بیان اینکه برخی افراد می گویند کشور به توان دفاعی و نظامی نیاز ندارد اظهارداشت: تقویت توان نظامی از دستورات صریح اسلام است.

 

وی با بیان اینکه این غلط است که بگوییم زمان موشک علیه موشک به پایان رسیده است تصریح کرد: ما باید خود را آنچنان از لحاظ نظامی قوی کنیم که هیچ قدرتی توان رجز خوانی برای ما نداشته باشد تا اینکه فکر حمله به سرش بزند.

 

سلیمانی با اشاره به سالگرد دفاع مقدس تشریح کرد: در جنگ تحمیلی تمام قدرت های جهانی در برابر ایران ایستاده و جنگ جهانی را علیه انقلاب نو پای ما به راه انداخته اند و صدماتی را به کشور وارد کردند.

 

امام جمعه موقت سبزوار با بیان اینکه ملت ایران در جنگ تحمیلی ملتی مظلوم بود تاکید کرد: جهان استکبار کمر به نابودی انقلاب بسته بود واگر می بینیم امروز این کشورها جرات حمله نظامی به ایران را ندارند به خاطر توان نظامی ایران است.

 

وی در ادامه با اشاره به در پیش بودن عید غدیر ادامه داد: بزرگترین فضیلت امت اسلام ولایت  امام علی (ع) بر ایشان است.

 

سلیمانی با تاکید بر برگزاری باشکوه این عید بیان داشت: باید این روز در کشور و جامعه به گونه ای رخ نماید که همگان در سراسر جهان از آن مطلع شوند.

 

انتهای پیام/