معاون دانشجویی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه حکیم گفت: از 10هزار دانشجوی درحال تحصیل در دانشگاه حکیم در حدود 4هزار دانشجو متقاضی حصور در خوابگاه ها هستند.

به گزارش بصیر سبزوار، علیرضا انتظاری صبح امروز در مراسم افتتاح طرح های بازسازی و نوسازی مراکز خوابگاهی این دانشگاه با یبان اینکه از ۱۰هزار دانشجو ۴هزار دانشجوی درخواست خوابگاه دارند عنوان کرد: ظرفیت خوابگاهی دانشگاه در حدود ۳هزار و ۲۰۰ نفر است.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر مجتمع های خوابگاهی ولیعصر و بهار امکانات رفاهی و خوابگاهی دانشجویان را تامین می کنند عنوان کرد: ساختمان خوابگاهی دیگری نیز در مرحله اسکلت ساختمانی است که پس از تکمیل می تواند پاسخگوی تمامی متقاضیان خوابگاه باشد.

 

وی با بیان اینکه یازسازی مجتمع های خوابگاهی این دانشگاه با اعتباری بالغ بر ۸۰۰میلیون ریال انجام گرفته است تصریح کرد: با اتمام سال تحصیلی گذشته از ۱۵تیر ماه کار بازسازی آغاز و تا امروز که خوابگاه ها به صورت رسمی آغاز به کار خواهنذ کرد کار عمرانی در خوابگاه هابه پایان رسیده است.

 

معاون دانشجویی دانشگاه در خصوص پروژه های عمرانی که در جهت رفاه حال دانشجویا ن تعریف شده است عنوان داشت: عملیات پیاده راه سازی از محل خوابگاه تا ساختمان های آموزشی و سلف سرویس های دانشگاه آغاز شده است.

 

وی با بیان اینکه شهر سبزوار به عنوان شهری دانشگاهی است بیان داشت: حضور دانشجویان در یک شهر می تواند به عنوان فرصتی مناسب باشد و این امر مستلزم استفاده صحیح از این پتانسیل است.

 

انتهای پیام/