رئیس اتاق اصناف سبزوار گفت: در شش ماه نخست سال جاری 318مورد از واحدهای صنفی به دلیل تخلف پلمپ شده اند.

فخرالدین فتاحی در گفت و گو با بصیر سبزوار با بیان اینکه در شش ماه نخست سال جاری ۳۱۸ مورد پلمپ واحدهای صنفی در سبزوار صورت گرفته است بیان داشت: عمده تخلفات این واحد ها عدم دریافت جواز کسب و گران فروشی بوده است.

 

وی در ادامه با بیان اینکه تیم های بازرسی اتاق اصناف و گشت های تعزیرات به صورت مستمر بر فعالیت واحدهای صنفی نظارت دارند تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۷هزار مورد بازرسی از واحد های صنفی انجام شده که در برخی از موارد منجر به تشکیل پرونده و ارجاع به مقامات قضایی شذه است.

 

فتاحی ارزش ریالی پرونده های تشکیل شده را بیش از ۵۵مییون تومان عنوان کرد و افزود: این رقم پرونده از تعداد ۲۵۸ مورد شکایت مردمی از واحد ها تشکیل شده است.

 

رئیس اتاق اصناف سبزوار همچنین با اشاره به وجود برخی اجناس قاچاق در بازار اشاره کرد: بازرسان اتاق اصناف در گشت های خود توجه ویژه به مبارزه با این پدیده داشته و در صورت مشاهده اجناس قاچاق با شدت برخورد خواهند کرد.

 

فتاحی با بیان اینکه برای مبارزه با قاچاق مهم جلوگیری از ورود این اجناس در مرزها و گمرکات است ادامه داد: بازرسی های انجام گرفته در شهرستان ها نم یتواند تاثیر بسزایی در کاهش این پدیده در جامعه داشته باشد.

 

انتهای پیام/