مراسم معارفه و تکریم از شهرداران سبزوار با حضور مسئولین استانی و شهرستان برگزار شد.

به گزارش بصیر سبزوار،صبح امروز و با حضور مسئولیین استانی و شهرستانی سبزوار برگزار شد و سید علی کوشکی به عنوان چهلمین شهردار سبزوار معرفی شد.

 

حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرداری نهادی مردمی است و به دولت متکی نیست اظهارداشت: ارتباط موثر شهرداری با مردم می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات شهری باشد.

وی با بیان اینکه باید مردم را از خودمان بدانیم و به پرستل اعتماد داشته باشیم تاکید کرد: یک سال باقی مانده از عمر شورا ها می تواند فرصت مناسبی برای شهردار باشد تا گام مهمی در حل مشکلات موجود بردارد.

 

وی ادامه داد: وقتی رئیس جمهور وعده صد روزه حل مشکلات را می دهد پس در یک سال نیز می توان از پس مشکلات شهر برآمد.

 

فرماندار سبزوار نیز در این مراسم با بیان اینکه از چالش های مهم در حوزه مدیریت شهری هماهنگی بین دستگاه ها است ادامه داد: خوشبختانه در سبزوار این هماهنگی به خوبی انجام گرفته است.

 

احمد برادران به سبزوار به تجربه موفق ستاد بازآفرینی محلات حاشیه نشین اشاره کردو افزود: خوشبختانه سبزوار به عنوان اولین شهر در این حوزه انتخاب شده و به موفقیت های خوبی در ۱۱۴اقدام مشخص شده رسید.

 

همچنین در این مراسم از زحمات محمد علی طالبی شهردار مستعفی سبزوار تکریم شد.

 

طالبی تیرماه امسال از سمت خود به عنوان شهردا استعفا داد که پس از تایید استعفا توسط شورای شهر تا زمان تایید حکم شهردار از سوی وزارت کشور بهروز استیری به عنوان سرپرست شهرداری منصوب شده بود.

 

در این مراسم  محمد مقدوری معاون هماهنگی امورعمرانی  و سید مجتبی علوی مقدم مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/