فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزوار گفت: بیش از 200 عنوان برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در سبزوار برگزار خواهد شد.

سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم در گفت و گو با بصیر سبزوار با بیان اینکه بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد اظهارداشت: دفاع مقدس صحنه بروز و ظهور قدرت جمهوری اسلامی ایران در تمام زمینه ها بود و با گرامی داشتن دفاع مقدس باید این قدرت به رخ همگان کشیده شود.

 

وی با اشاره به زنده نگه داشتن این رویداد در جامعه تصریح کرد: انتقال ارزش های این دوران به  نسل جوان و نوجوانان سبب خواهد شدتا روحیه استکبار ستیزی در بین انها زنده و تثبیت شود.

 

مظلوم با بیان اینکه پیشرفت کشور در گرو فرهنگ دفاع مقدس است عنوان کرد: در زمان جنگ و در اوج تحریم ها کشور به خود باوری رسید و به آنچه نیاز داشت دست پیدا کرد و در برابر تمام ابرقدرت ها پیروز شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزواربه ویژه برنامه های این هفته اشاره کرد و افزود: روز ابتدایی این هفته با رژه نیروهای نظامی و انتظامی در شهر آغاز خواهدشد.

 

وی برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس را از جمله برنامه های شاخص در این هفته اعلام کردو افزود: بازسازی صحنه های دفاع مقدس از ابتدای هجوم ارتش بعث عراق،فراخوان و اعزام بسیجیان ،صحنه های عملیات نمایش هور درآتش با جلوه های ویزه و موفقیت های بعد از جنگ از قبیل پیشرفت های هسته ای در این نمایشگاه به دید بازدید کنندگان خواهد رسید.

 

وی با تاکید بر حمایت از تولیدات ارزشی در حوزه ها فیلم بیان داشت: طی فراخوانی از تولید کنندگان فیلم کوتاه در حوزه های وحدت استکبارستیزی آسیب های شبکه ها اجتماعی دعوت خواهد شد.

 

مظلوم همچنین از برگزاری مسابقات رباتیک با حضور تیم های شرکت کننده از مشهد ،سبزوار، نیشابور، جوین جغتای، خوشاب خبر داد و افزود: این مسابقات در سه سطح مسیریاب ساده، مسیر یاب حرفه ای و مسیر یاب جنگجو و خلاق برگزار خواهد شد.

 

وی بیان داشت: به ۱۸ نفر از برگزیدگان در مسابقات رباتیک جوایز نقدی به مبلغ ۲۰۰هزار تومان اهدا خواهد شد و ۶نفر برتر نیز به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

 

فرمانده سپاه سبزوار همچنین برگزاری همایش ائمه جماعت ،تجمع بسیجیان و ایثارگران،شرکت در نماز جمعه از دیگر برنامه های این هفته برشمرد.

 

انتهای پیام/