پویش مردمی با شهیدان از کرامت تا ولایت به همت خادمین آستان مقدس شهیدان سبزوار همزمان با عید قربان و غدیر در شهرستان سبزوار انجام می‌گیرد.

به گزارش بصیر سبزوار؛ پویش مردمی با شهیدان از کرامت تا ولایت به همت خادمین آستان مقدس شهیدان سبزوار همزمان با عید قربان و غدیر در شهرستان سبزوار انجام می‌گیرد.

جواد شمس آبادی دبیر برگزاری این پویش مردمی، در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد: این طرح در سال گذشته با قربانی ۵ گوسفند در عید سعید قربان و اطعام ۱۷۰۰ نفر در ضیافت عیدانه انجام شد.

وی افزود : امسال این طرح با نام شهدای سادات و مهاجران الی الله مزین شده است و قرار است با قربانی ۱۴ گوسفند و … در سطح شهر انجام گیرد که همشهریان گرامی می‌توانند با پرداخت کمترین مبلغ در این امر خیر شریک باشند.

شمس آبادی عنوان کرد: با توجه به اینکه امسال حج تمتع برگزار نمیگردد تصمیم بر این شد که حاجیانی که قرار بود امسال در تمتع قربانی انجام دهند ، قربانی خود را در ایران انجام دهند که امار حجاج پارسال ۶۴۰۰۰ نفر بوده است.

گفتنی است عزیزانی که مایل به مشارکت در این سنت حسنه میباشند می‌توانند با استفاده از کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم بانکی نسبت به پرداخت نذورات و هدایای نقدی خود اقدام کنند.

https://www.payping.ir/d/HgwO

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۵۱۷۳۸۲۹۶

۰۹۱۵۶۵۵۴۰۰۵

۰۹۱۵۱۷۰۹۰۰۵