با اعلام خبر افتتاح پروژه داروسازی طاها در دهه فجرامسال افتتاح این کارخانه در سبزوار به تاخیر افتاد.

به گزارش بصیر سبزوار، پروژه داروسازی طاها که چندین سال از زمان کلنگ زنی آن می گذرد و پس از وقفه طولانی وعده افتتاح آن در هفته دولت امسال داده شده متاسفانه در این هفته نیز به ثمر ننشست تا وعده افتتاح آن به دهه فجر امسال انتقال پیدا کند.

 

خبر بهره برداری ازاین پروژه با حضور معاون اول رئیس جمهور  را علی دسترس مدیرعامل این پروژه در جلسه شورای اداری تیرماه شهرستان  اعلام کرد اما متاسفانه مسئولین سبزواری عدم افتتاح تنها پروژه شاخص هفته دولت را عدم هماهنگی برای دعوت ازمسئولین کشوری درحد وزیر و معاون اول رئیس جمهور دانستند.

 

حال پس از گذشت هفته دولت حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در مصاحبه با سایت شهرما عنوان کرده است:کارخانه داروسازی طاها که یکی از مجهز ترین کارخانه های داروسازی در شرق کشور است پس از دوازده سال،در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

وعده افتتاح کارخانه در دهه فجر  درحالی است که وعده افتتاح کارخانه داروزسازی طاها از قول رمضانعلی سبحانی فر دیگر نماینده سبزوار در هفته دولت داده شده بود.

 

سبحانی فردر خصوص اشتغالزایی این پروژه عنوان کرده است: داروسازی طاها برای بیش از ۲۰۰ نفر جوانان جویای کار اشتغال ایجاد خواهد کرد در مجموع تعداد ۶۷ نفر متخصص به صورت مستقیم مشغول بکار می‌شوند.

 

حال باید دید که این پروژه در دهه فجر آماده بهره برداری خواهد شد و یا بازهم  قطار  افتتاح پروژه  بر روی ریل وعدها به پیش خواهد رفت  ویا در ایستگاه افتتاح متوقف خواهد شد.

 

البته در این بین این سوال نیز ذهن را به خود مشغول می کند که عدم آماده بودن پروژه سبب شده تا بهره برداری به تاخیر بیافتد و یا  نزدیک بودن دهه فجر به زمان انتخابات است که می تواند زمینه ایجاد تبلیغات را با افتتاح این پروژه برای دولت فراهم کند.

 

دولتی که انتخابات پیش رو را  رقابت سختی  برای خود پیش بینی کرده است و به اذعان بسیاری از کارشناسان می تواند افتخار اولین دولت چهارساله را به نام خود ثبت کند.

 

انتهای پیام/