جانشین فرمانده بسیج مستضعفین گفت: موضوع صحبت فراتر از انهدام رژیم صهیونیستی پس از حمله هوایی آنان است؛ ما هم‌اکنون درباره اقدامات پیشگیرانه و انهدام رژیم صهیونیستی پیش از حمله هوایی‌شان سخن می‌گوییم و برای تحقق این هدف، برنامه‌ریزی‌های مفصلی کرده‌ایم.

سردار علی فضلی جانشین فرمانده بسیج مستضعفین در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سرویس سیاسی صبح توس، آمادگی دفاعی جمهوری اسلامی را در عالی‌ترین سطح در ۳۷ سال گذشته دانست و اظهار داشت: امروز به پشتوانه طرح‌های خلاقانه و نخبگانی متخصصان جوان موشکی این مرزوبوم و در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری، توان بازدارندگی جمهوری اسلامی در سطحی است که تهدیدات دشمن را نه‌فقط در مرحله اجرا، بلکه در سطح پیشگیرانه خنثی می‌کند.

وی افزود: سطح تقابل جمهوری اسلامی با غرب دیگر محصور در یک‌میلیون و ۶۴۸ کیلومترمربع خاک شریف ایران نیست؛ بلکه موشک‌های ما مرزهای امنیتی کشور را فراتر برده و امروزه دشمن لعین ملت، هزاران کیلومتر دورتر، در یمن و لبنان زمین‌گیر شده و زیر سایه زلزال‌ها و شهاب‌ها، برای شکستن سد دفاعی نظام اسلامی مذبوحانه تلاش می‌کند.

جانشین فرمانده بسیج مستضعفین در اظهارنظری جالب گفت: پیش‌تر از سردار سرافراز سپاه اسلام، سردار جعفری پرسیده شده بود که اگر یک جنگنده اسرائیلی وارد ایران شود و قصد بمباران مراکز حساس کشور را داشته باشد، واکنش ایران چه خواهد بود. ایشان نیز فرموده بودند که در بازگشت آن جنگنده، دیگر اسرائیلی روی نقشه باقی نخواهد بود که خلبان در فرودگاهی از آن، هواپیمای خود را بنشاند.

وی ادامه داد: من اینجا عرض کنم که فرمایش سردار جعفری، بسیار متواضعانه بود؛ چراکه پس از ۳۷ سال، امروز جمهوری اسلامی در شرایطی است که علاوه بر سرزمین‌های اشغالی رژیم منحوس صهیونیستی، ۱۲۰۰ پایگاه نظامی آمریکا در اطراف‌واکناف کشور، به‌صورت لحظه‌ای توسط پهبادهای ایرانی رصد و کنترل می‌شود و چنانچه موتور جنگنده‌ای به‌قصد ورود به مرزهای هوایی کشورمان روشن شود، با پاسخ حافظان امنیت ملی مواجه خواهد شد.

سردار فضلی گفت: حتی اگر بدخواهان ملت در مخیله خود، به نقض حریم مرزهای دریایی، هوایی و زمینی جمهوری اسلامی فکر کنند، در آتش خشم جان‌برکفان عرصه دفاع ملی خواهند سوخت. موضوع صحبت فراتر از انهدام رژیم صهیونیستی پس از حمله هوایی آنان است؛ ما هم‌اکنون درباره اقدامات پیشگیرانه و انهدام رژیم صهیونیستی پیش از حمله هوایی‌شان سخن می‌گوییم و برای تحقق این هدف، برنامه‌ریزی‌های مفصلی کرده‌ایم.

انتهای پیام/