امام جمعه شهرستان خوشاب با بیان اینکه مسائل فرهنگی شهرستان خوشاب متولی ندارد عنوان کرد: فرماندار جدیدی که برای این شهرستان تعیین می‌شود باید بتواند مشکلات مردم حل کند نه اینکه تجربه کسب کند.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت‌الاسلام والمسلمین حیدر‌علی یوسف‌زاده، امام جمعه شهرستان خوشاب، در خطبه‌های نماز جمعه ۲۹ مردادماه این شهرستان با بیان اینکه عالم محضر خدا است و هیچ چیز از نظر خدا پنهان نمی‌ماند عنوان کرد: بعضی از گناهان مانند امراض هستند که در صورت قطع عنایت خداوند نه تنها گناهکار شفا پیدا نمی‌کند بلکه هر چه بیشتر گناه کنند بر عمق قساوت قلبی فرد و عمق گمراهی وی اضافه خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در خوشاب با ابراز اینکه کسانی که نشانه‌های قدرت خدا و قیامت را می‌خواهند در این دنیا ببینند به مرگ و زنده شدن درختان، خواب زمستانی حیوانات و ۳۰۹ سال خواب اصحاب کهف نگاه کنند، گفت: اگر در زندگی تقوی الهی داشته باشید مشکلات زندگی آسان خواهد شد.

حجت‌الاسلام یوسف‌زاده افزود: باز شدن گره زندگی همیشه با پول امکان ندارد و افرادی هستند که میلیاردها تومان پول دارند ولی نمی‌توانند از این پول بهره ببرند.

وی در ادامه تصریح کرد: بین حکومت دینی و مسجد رابطه مستقیمی وجود دارد و در ۸ سال دفاع مقدس مساجد یکی از مراکز تربیت نیرو بودند.

وی تصریح کرد: اسلام با موسیقی حلال مخالف نیست ولی مشکل امروز مردم برگزاری کنسرت موسیقی نیست، تورم و گرانی ارزاق عمومی است که بیداد می‌کند.

امام جمعه شهرستان خوشاب با اشاره به اینکه باید از کودتای ۲۸ مرداد درس عبرت گرفت تإکید کرد: چرا بعضی از افراد از تاریخ و سرگذشت یک ملت و ظلم امریکا به این کشور مسلمان را فراموش می‌کنند و دوباره چهره آمریکا را بزک کرده و رفتارهای ظالمانه، ستمگرانه و دخالت‌هایش را فراموش می کنند.

وی افزود: اگر حکومت دینی ایران از دست برود این افرادی که چهره آمریکا را بزک کرده و دوست خودشان معرفی می‌کنند بدانند از هیچ جایگاهی برخوردار نبوده و اولین قربانیان خواهند بود و آمریکا با مسلط کردن جانیان کاری خواهد کرد هیچ کس جرات نفس کشیدن نداشته باشند.

حجت الاسلام یوسف زاده با بیان اینکه منافقین در ایران با ترور و شهادت بیش از ۱۷ هزار ایرانی دوباره با حمایت عربستان و فرانسه در حال رشد هستند تصریح کرد: عده‌ای با سخنان غیر‌منطقی و غیر‌عاقلانه در حال حمایت از این گروه تروریستی هستند ولی بدانند این گروهک جنایتکار در بین مردم ایران از هیچ جایگاهی برخوردار نیستند و هر کجا بروند طرد خواهند شد.

مسائل فرهنگی در شهرستان خوشاب متولی ندارد
نماینده ولی فقیه در خوشاب با اشاره به حکم جدید فرماندار خوشاب در شهرستان بجستان یادآور شد: با رفتن فرماندار از خوشاب باید مسئولان با انتخاب درست، فرمانداری برای این شهرستان شهید پرور انتخاب کنند که منافع کوتاه مدت سیاسی را فدای مصلحت بلند مدت مردم محروم این خطه از خراسان نکند.

حجت‌الاسلام یوسف‌زاده ادامه داد: مسائل فرهنگی در شهرستان خوشاب متولی ندارد، فرماندار جدیدی که تعیین می‌شود باید با مدیریت صحیح مشکلات مردم حل کند نه اینکه فردی تعیین شود که هیچ تجربه کاری ندارد و در منطقه محروم خوشاب که بسیاری از پروژه‌هایش از جمله جاده دوبانده‌ای که قرار بود ساخته شود رها کردند، بخواهد تجربه کسب کند.

امام جمعه خوشاب تصریح کرد: فرمانداری که مسئولان تعیین می‌کنند باید نیرویی قوی باشد تا با چهره‌ای اعتدالی در شهرستانی که در بین ۲۸ شهرستان استان خراسان رضوی از نظر محرومیت در رتبه‌های آخر قرار دارد بتواند ضمن حفظ ارزش‌ها، انقلابی عمل کند.

منبع: ایکنا