امام جمعه موقت سبزوار با اشاره به اعدام منافقین در اوایل انقلاب گفت: این افراد به سبب عنادی که با نظام جمهوری اسلامی داشتند مجازات شدند.

به گزارش بصیر سبزوار، حجت الاسلام صادق ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه اعدام منافقین مجازاتی در خور خیانت و عنادشان با جمهوری اسلامی بود اظهارداشت: فضا سازی که در حال حاضر در این خصوص انجام می شود به سبب ضربه زدن به کشور از سوی دشمنان است.

 

وی ادامه داد: در تمام کشورها چنین خطایی مجازاتی سنگین ماند اعدام در پی دارد تصریح کرد: مجازات انجام شده در حق منافقین دقیقا با عدالت همخوانی دارد.

 

خطیب جمعه سبزوار همچنین با اشاره به در پیش بودن هفته دولت بیان داشت: مهم ترین وظیفه دولت خدمت به مردم است و این هدف با عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی محقق خواهد شد.

 

ابراهیمی با بیان اینکه عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی مهم ترین رکن حل مشکلات اقتصادی است تاکید کرد: این سیاست ها از سوی مقام معظم رهبری به وضوح بیان شده است.

 

امام جمعه موقت سبزوار به تحولات جبهه مقاومت پرداخت و افزود: در حال حاضر جبهه مقاومت در چند نقطه در حال مبارزه با تکفیری هایی است که دست در دست استکبار و آل سعود دارند.

 

وی با بیان اینکه حلب به عنوان شهری استراتژیک و مرکز اقتصادی سوریه است ادامه داد: با آزادی این شهر به دست جبهه مقاومت پیشرفت بزرگی در نابودی تکفیری ها رخ خواهد داد.

 

وی به شرکت بسیج مردمی عراق با نام حشد الشعبی در عملیات موصل اشاره کردو بیان داشت: آزادی موصل با تلاش بسیج نقطه عطفی در امنیت عراق خواهد بود.

 

انتهای پیام/