مدیر کانون بازنشستگان سپاه سبزوار از برگزاری محفل انس و مودت پیشکسوتان و بازنشستگان سپاه در سبزوار خبر داد.

به گزارش بصیر سبزوار،جعفر نمدچیان گفت : محفل انس و مودت با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از پیشکسوتان سپاه در محل پارک شهید پروانه سبزوار برگزار شد.

وی با اشاره به توجه ویژه سپاه به این قشر و استفاده از تجربیات آنها افزود : این برنامه با شور و نشاط خاصی و با اجرای برنامه های ورزشی مفرح و همچنین برنامه های فرهنگی متنوع اجرا گردید.

نمدچیان ادامه داد : هدف از برگزاری این محفل و برنامه های مشابه این است که ارتباط مستمر پیشکسوتان با هم و همچنین با مجموعه سپاه بر قرار باشد و همیشه بتوان زمینه استفاده از تجارب و انتقال مفاهیم ارزشی را ایجاد نمود.

 

مسئول کانون بازنشتگان سپاه سبزوار با بیان اینکه این افراد بهترین لحظات عمر خود را وقف آرمان های امام و انقلاب نمودند و جانانه فرمان امام را لبیک گفته و در جبهه های حق علیه باطل حضور یافتند تاکید کرد:این عزیزان  امروز نیز همان روحیه همچون سال های دفاع مقدس در وجودشان سرشار بوده و گوش به فرمان ولایت هستند.

 

نمدچیان همچنین با اشاره بجانفشانی این افراد در موقعیت های خطیر و نقاط عطف انقلاب همچون جنگ تحمیلی تشریح کرد: قدردانی از رشادت های بازنشتگان سپاه قدردانی ارزش های انقلاب است.

وی بیان کرد : در این جلسه معنوی و پر نشاط مسئول کانون بازنشستگی استان هم در بین پیشکسوتان حضور داشت و به رفع مشکلات پیشکسوتان و پاسخگویی به سوالات ایشان می پرداخت.

 

 

انتهای پیام/