نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: استادیوم ورزشی سبزوار ظرف مدت یک سال قابل استفاده خواهد شد.

به گزارش بصیر سبزوار،رمضانعلی سبحانی فر در جمع خبرنگاران با اشاره به ۶میلیارد اعتبار تخصیص یافته به این طرح در سال جاری اظهارداشت: عزم جدی برای آماده سازی و قابل استفاده کردن این ورزشگاه طی یک سال آینده ایجاد شده است.

 

وی با بیان اینکه ۱۰میلیارد تومان دیگر نیز از محل اسناد خزانه برای این طرح در نظر گرفته شده است بیان داشت: با وجود این اسناد پیمانکار نیز برای شروع مجدد پروژه اعلام امادگی خواهد کرد.

 

سبحانی همچنین به مشکلات اقتصادی کشور اشاره کردو افزود: متاسفانه بیش از ۱۲۰هزار میلیارد از پول کشور در چرخه صندوق های وارد شده است که به صورت قارچ گونه وارد چرخه اقتصاد شده اند.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی به سودهای کلانی که برخی از این موسسات به سپرده گذاران پردخت می کردند اشاره کردو افزود: متاسفانه حوزه تولید کشور به هیچ عنوان توان رقابت با این حوزه را در خصوص سوددهی نداشته و این عامل سبب شده است تا پول های سرگردان به سمت موسسات غیر مجاز سرازیر شود.

 

وی ادامه داد: موسسات نیز برای تامین سودهای پرداختی اقدام به خرید و فروش و ورود به حوزه های دلالی کرده تا ازاین طریق بتوانند جوابگوی پرداخت سودهای کلان شوند.

 

سبحانی فر حل مشکل بیماری را مستلزم ایجاد شغل های پایدار در جامعه دانست و افزود: افراد با قرار گرفتن درشغل های مقطعی و زود گذر توان اداره زندگی و ایجاد معیشت کامل را بدست نخواهند آورد.

انتهای پیام/