فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سبزوار گفت: مبارزه با قاچاق کالا به صورت جدی و مستمر در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

به گزارش بصیر سبزوار،سرهنگ سید محمد هاشمی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه قاچاق کالا سبب می شود تا تولید ملی دچار آسیب جبران ناپذیر شود اظهارداشت: نیروی انتظامی به عنوان نیروی خدمت گذار مردم این امر را باجدیت دنبال خواهد کرد.

 

وی با بیان اینکه بزرگترین محموله قاچاق در سال گذشته به ارزش یک میلیارد تومان توسط پلیس سبزوار کشف و ظبط شده است تصریح کرد: متاسفانه این محموله که شامل لباس و موبایل بود به مهر پلمپ گمرک هم مهمهور شده بود.

 

هاشمی همچنین با تاکید بر این ماموریت پلیس در سال جاری بیان داشت: از ابتدای سال ۳۵ دستگاه کولر گازی بیش از نه هزار و هفتصد و ۶۶قلم انواع دارو شامل پودر های بدنسازی ،نوشابه های انرژی زا و سم های کشاورزی کشف شده است.

 

فرمانده انتظامی سبزوار همچنین با بیان اینکه تردد موتور سیکلت ها ی سنگین در شهر تهدیدی برای امنیت بود عنوان کرد: با ساماندهی و صدور جواز ویژه برای راکبین این موتور سیکلت ها به صورت خاص و در پیست موتور سواری اجازه تردد پیدا کرده اند و این تهدید در حال حاضر به فرصتی برای جوانان تبدیل شده است.

 

وی همچنین با اشاره به اجرایی نشدن برخی  مصوبات شورای ترافیک شهرستان بیان داشت: این شورا متشکل از ۱۱ نماینده از ادارات مختلف است و نیروی راهور پلیس هم به عنوان نماینده نیروی انتظامی در این جلسات شرکت می کند.

 

انتهای پیام/