فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سبزوار از کشف بیش از 275 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان سبزوار خبر داد.

به گزارش بصیر سبزوار،سرهنگ سیدمحمد هاشمی در نشست خبری با اصحاب رسانه از کشف بیش از۲۷۵کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان خبر داد و اظهار داشت: در تعقیب و گریز بین قاچاقچیان و نیروهای پلیس ۶ نفر از قاچاقچیان دستگیر و یک نفر نیز به ضرب گلوله مجروح شده به بیمارستان منتقل شده است.

 

وی با بیان اینکه این محموله از مبدا زاهدان در حرکت بود تصریح کرد: با اشراف ماموران اطلاعات و عملیات نیروی انتظامی در موقعیت مناسب و طی عملیات تعقیب و گریز مقدار ۲۷۵ کیلوگرم موادمخدر از چند خودرو سواری و تریلی کشف شد.

 

فرمانده نیروی انتظامی سبزوار با بیان اینکه نیروی انتظامی نیروی خدمت گذار جامعه است ادامه داد: پرسنل نیروی انتظامی با از جان گذشتگی خود مانع از ورود این مواد خانمان سوز به جامعه می شودند تا مسیر رشد به مسیری امن تبدیل شود.

 

هاشمی با اشاره به اینکه  مامورین پلیس برای کشف و به دام اندازی این محموله پنج شبانه روز به صورت مستمر در حال رصد اطلاعاتی بودند تشریح کرد: نیروی انتظامی با شجاعت در این مسیر مبارزه میکند تا سلامت نسل جوان ما به خطر نیافتد.

 

وی همچنین با اشاره به اجرای وظیفه ذاتی پلیس در تامین امنیت خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی دراجرای این ماموریت مرعوب هیچ دستگاه و یا نهادی نبوده و با جدیت ماموریت خود را انجام خواهد داد.

 

وی با بیان اینکه عوامل متعددی در وقوع یک جرم شریک هستند عنوان کرد: بیکاری،فقر ،قاچاق مواد مخدر از عوامل اصلی است.

 

انتهای پیام/