مسئول برگزاری جشن های دهه کرامت در سبزوار گفت: 70عنوان برنامه به مناسبت دهه کرامت در سبزوار برگزار خواهد شد.

سید محسن جعفری در گفت و گو با بصیر سبزوار با بیان اینکه جشن های دهه کرامت با عنوان زیر سایه خورشید انجام خواهد شد اظهارداشت:  ایجاد شور و نشاط معنوی و محوریت ترویج سبک دینی رویکردی است که در سال جاری در نظر گرفته شده است.

 

وی با بیان اینکه  تولیت آستان قدس رضویت وجه به محرومین را به عنوان اصل  در برگزاری جشن های دهه کرامت در سال جاری مورد تاکید قراراده است تصریح کرد: اجرای برنامه ها در مناطق کمتر توسعه یافته و همچنین بازدید از خانواده های محروم از جمله برنامه های اجرا شده در دهه کرامت است.

 

مسئول برگزاری جشن های مردمی دهه کرامت در سبزوار موضوع زیارت را به عنوان بزرگترین قدرت نرم شیعه عنوان کردو بیان داشت: نظر به تحولات منطقه و جهان و با وجود تبلیغات گسترده اسلام وهابی ، امریکایی ایجاد حفظ وحدت در بین مسلمانان با محوریت ایران به عنوان ام القرای جهان اسلام در دستور کار قرار گرفته است.

 

جعفری ازدیگر اهداف برگزاری برنامه های را تقویت و استمرار اطاعت از امام معصوم و متبلور نمودن شوق زیارت دانست و ابراز داشت: تقویت جریان های مردمی ،موثر و فعال انقلابی از این طریق انجام خواهد گرفت.

 

وی ادامه داد: توسعه جشن های مردمی همراه با ترویج نشاط معنوی و دینی در برگزاری جشن های مردمی مورد توجه قرار گرفته است.

 

مسئول برگزاری ستاد جشن های مردمی دهه کرامت با بیان اینکه بازدید خدام رضوی از مناطق محروم و تقدیم هدایای بارگاه به مردم ،دیدارا با خانواده شهدا و بازماندگان حادثه منا ،از جمله برنامه های اجرایی در دو روز حضور خدام در سبزوار است.

 

انتهای پیام/