فرماندار سبزوارگفت: اعتبارات شهرستانی نسبت به سال گذشته با 48درصد افزایش روبرو بوده است.

به گزارش بصیر سبزوار،احمد برادران در جلسه شورای اداری شهرستان با بیان اینکه اعتبارات شهرستان نسبت به سال گذشته ۴۸ دردصد افزایش داشته اظهارداشت: این اعتبارات از محل تملک دارایی ماده ۱۸۰ و ماده ۱۰و۱۲ تامین شده است.

 

وی همچنین تعداد بیمه شدگان در سال ۹۳را ۴۲ هزار نفر عنوان کردو بیان داشت: این رقم برای سال ۹۴به ۴۴هزار نفر و تا پایان خرداد ۹۵ به ۴۵هزار نفر رسیده است.

 

برادران ادامه داد: تعداد افراد درخواست کننده بیمه بیکاری ۱۷۴ نفر بوده است.

 

رئیس دادگستری شهرستان نیز در این جلسه با بیان اینکه برگزاری جلسات شورای پیشگیری از جرم از ابتدای سال در دستور کار قرار گرفته است تصریح کرد: روشن شدن بسیاری از عرصه های خدمت که تا کنون از نظر دور مانده و بسیاری از وظایف روی زمین مانده در این جلسات تبیین شد.

 

حجت الاسلام سیدآبادی با اشاره به هم پوشانی و هم افزایی برخی وظایف درادارات مختلف ابراز داشت: برگزاری جلسات مشترک با حضورنمایندگان ادارات مربوط سرعت انجام خدمات را بدون تبعات بعدی میسر گرداند.

 

وی فاصله بین ادارات را موجب اجرای تعارض و سردرگمی در اجرای قوانین دانست و ادامه داد: در برخی موارد اجرای قانون با تبعات اجتماعی همراه می شود و عدم اجرا نیز سبب برزمین ماندن قوانین خواهد بود.

 

رئیس دادگستری سبزوار ماحصل برگزاری جلسات شورای پیشگیری از جرم را تصویب ۱۴ مصوبه عنوان کرد و افزود: مصوبات به صورت پیشنهاد به شورای ملی ارائه شده است.

 

انتهای پیام/