رئیس هیئت ووشو سبزوار از کسب جواز ووشو کاران سبزواری برای حضور در مسابقات لیگ برتر کشور خبر داد.

رضا فسنقری در گفت و گو با بصیر سبزوار با اعلام این خبر اظهارداشت: علی اکبر نورورزی و موسی الرضا الهیاری ووشو کاران سبزواری پس از شرکت در مسابقات انتخابی لیگ برتر و کسب مقام های قهرمانی و نایب قهرمانی موفق شدند جواز حضور در مسابقات لیک برتر کشور را کسب کنند.

 

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات در سمنان و با حضور ووشو کاران برتر کشوری به مدت سه روز برگزار شد تصریح کرد: شرط حضور در مسابقات لیگ برتر کشور کسب امتیاز لازم در این مسابقات است که از این رو ووشو کاران از سراسر کشور در این دوره از مسابقات حضور پیدا می کنند.

 

فسنقری با بیان اینکه سبزوار دارای استعداد های خوبی در حوزه ورزش های رزمی است بیان داشت: با حمایت مسئولین می توان شاهد افتخار آفرینی جوانان سبزواری در مسابقات کشوری و جهانی باشیم.

 

رئیس هیئت ووشو سبزوار با اشاره با اینکهنوروزی در سبک سانداوانگ و الهیاری در سبک شائولین چوان فعالیت می کنند بیان داشت: ورزش ووشو دارای سبک های مختلفی است و پس از تمرینات لازم ورزشکاران می بایست در مسابقات سراسری شرکت کند.

 

وی در خصوص برگزاری زمان مسابقات لیگ برتر ووشو کشور به خبرنگار ما گفت: این مسابقات طبق اعلام نظر فدراسیون برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/