مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: شبکه سازی اجتماعی جوانان و نوجوانان اقدامی سازنده وپیشگیرانه در برابر آسیب های اجتماعی و جنگ نرم دشمن خواهد بود.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام سید محمود مرویان حسینی صبح امروز در مراسم افتتاح نمایشگاه طلایه داران حضور در سبزوار با بیان اینکه ایجاد گروههای مختلف از جوانان و نوجوانان می تواند آنها را از وسوسه های دنیوی و شیطانی دور کند اظهارداشت: فعالیت جوانان در این گروهها به زندگی افراد شکل و هدف می بخشد.

 

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه فعالیت های مبلغان دینی بیان داشت : هدف از برگزاری این نمایشگاه یافتن ظرفیت های موجود، هم افزایی بین مبلغین و همچنین شناخت نقاط ضعف موجود است.

 

مرویان حسینی به نقش دستگاههای و ارگان های فعال در روستا مانند شورای روستا و بسیج اشاره کرد و افزود: روحانی مستقر در روستا باید به عنوان طراح ایفای نقش داشته باشد.

 

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه شبکه تبلیغی که پرچم دین را بر دوش دارد باید نقاط ضعف و قوت خود را به خوبی بشناسد تاکید کرد: هر مبلغ باید از دیگری بیاموزد و شیوه های جذب جدید و کاهش بزهکاری در منطقه محل تبلیغ را اجرا کند.

 

وی روحانی مستقر را فراتر از یک مبلغ صرف در روستا دانست و عنوان کرد: روحانی مبلغ دارای نقشی اجتماعی است که باید در کانون فعالیت های اجتماعی باشد.

 

مرویان حسینی با بیان اینکه دانش آموزان به عنوان قشری بسیار تاثیر پذیر باید در کانون توجه قرار گیرند تصریح کرد: مهم ترین ویژه گی دانش آموزان انرژی بالا است که می توان با استفاده آن در راه صحیح نسلی پویاو بالنده در آینده داشت.

 

انتهای پیام/