حجت الاسلام قاسم سوری گفت: جهالت امروز غرب در خصوص زنان بسیار عمیق تر از جهل دوران جاهلیت در قبل از اسلام است.

حجت الاسلام قاسم سوری صبح امروز درهمایش بزرگ مدافعان حریم خانواده با بیان اینکه جهالت فرهنگ غرب نسبت به بانوان بسیار بیشتر از عصر جاهلیت است اظهارداشت: نگاه غرب به زن تنها به عنوان یک کالای در اختیار مرد است.

 

وی با بیان اینکه کشورهای استکباری با در اختیار قرار دادن آزادی های ظاهری برای بانوان سعی در تسخیر روح و روان بانوان در جامعه دارد تاکید کرد: فمینیست با اسم طرفداری از حقوق زنان آغاز شد اما در اصل به کام مردان دنیای غرب شد.

 

وی با اشاره به اینکه دشمن به صورت چهره به چهره سعی دارد بانوان را از حجاب دور کند تاکید کرد: با همایش تنها نمی شود جامعه را به سمت حجاب ترغیب کرد و برای ترویج حجاب باید دلسوزانه به افراد آگاهی داد.

 

این فعال فرهنگی ادامه داد: دشمن گرفتن حجاب را فتح بابی برای دیگر بدعت ها در جامعه می داند و از این راه برای رسیدن به مقاصد خود استفاده می کند.

حجت الاسلام سوری عدم انجام امر به معروف و نهی از منکر در جامعه را از مشکلات اساسی موجود در جامعه دانست و عنوان کرد: برای مبارزه با بد حجابی بهترین راه امر به معروف با نگاهی پدرانه است.

 

وی در ادامه بیان داشت در هشتاد و یک سال گذشته مردم در چنین روزی برای دینداری به شهادت رسیدند چرا که دینداری هزینه دارد و باید این هزینه را پرداخت کرد.

 

سوری با بیان اینکه بسیاری از افرادی که در جامعه بد حجاب هستند معاند و ضد انقلاب نیستند تصریح کرد: متاسفانه این افراد غافل بوده و نیازمند هدایت هستند.

 

انتهای پیام/