مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه سبزوار گفت: همزمان با هفته عفاف و حجاب بیش از 30عنوان برنامه مرتبط با موضوع در سراسر شهرستان برگزار خواهد شد.

استیری در گفتگو با بصیر سبزوار با بیان اینکه اجرای برنامه ها با هدف ترویج سبک زندگی عفیفانه در جامعه است اظهارداشت: فرهنگ سازی گفتمان عفاف امری است که با توجه به شرایط امروز جامعه بسیار ضروری می باشد.

 

وی با بیان اینکه تقویت اعتماد به نفس زنان محجبه جامعه در برابر حمله های رسانه ای غربی باید در دستور کار قرار گیرد ادامه داد:بنیان خانواده امروزه در تیررس دشمن است و هجمه های به راه افتاده متاسفانه سبب شده است تا نوعی بی تفاوتی در برخی افراد به وجود آید.

 

استیری با اشاره به رفتارسازی های برخی افراد غرب گرا در جامعه تصریح کرد: برخی با آرمان قرار دادن فرهنگ برهنگی سعی دارند تا آن را به عنوان الگویی در برابر الگوی زن مسلمان قرار داده و نوعی تعارض در ذهن دختران به وجود آورده تا بتوانند به امیال خود دست یابند.

 

وی به حضور موفق با نوان محجبه در عرصه های مختلف اجتماعی اشاره کرد و افزود: این حضور نشان از این موضوع دارد که حجاب برای حضور بانوان نه تنها محدودیت نبوده که با به وجود آوردن حریم امن توانسته آنها را برای موفقیت یاری برساند.

 

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه سبزوار با بیان اینکه حفظ حریم خانواده از دیگر اهداف برنامه های اجراشده در این هفته خواهد بود تاکید کرد: امنیت اخلاقی تنها با وجود خانواده ای پای بند به مسائل دینی در جامعه ایجاد خواهد شد.

 

انتهای پیام/