مسئول بسیج جامعه زنان سپاه سبزوار از برگزاری تجمع بزرگ مدافعان حریم خانواده در سبزوار خبر داد.

استیری در گفتگو با بصیر سبزوار با بیان این خبر اظهارداشت: در آستانه هفته ملی عفاف و حجاب حسینیه عطار ها در روز دوشنبه و ساعت ۹صبح میزبان تجمع بزرگ مدافعان حریم خانواده خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه امروزه دشمن از طرق مختلف سعی دارد تا بنیان خانواده را در فرهنگ ما از بین ببرد تاکید کرد: برگزاری اینگونه همایش ها در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب انجام می گیرد.

 

استیری با بیان اینکه مدافعان حرم در آنسوی مرزها برای دفاع از اسلام و حریم اهل بیت جان خود را کف دست گرفته اند تصریح کرد: وظیفه ما حفظ و ترویج حجاب به عنوان یکی از ارکان مهم سبک زندگی اسلامی است.

 

مسئول بسیج جامعه زنان با بیان اینکه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تاثیر بسزایی در تحکیم بنیان خانواده خواهد داشت تاکید کرد:  ایجاد امنیت و سلامت روانی در جامعه بدون حجاب دست یافتنی نخواهد بود.

 

وی با بیان اینکه مدعیان ترویج فرهنگ غربی حجاب را نوعی محدودیت برای زنان می دانند عنوان کرد: حفظ حریم زن نه تنها برای وی محدودیت نخواهد آورد بلکه با آرامشی که به وی می دهد سبب می شود تا با فکری آزاد و سالم به  امور زندگی بپردازد.

 

وی همچنین ادامه داد: بی حجابی نه تنها سبب آزادی زن در جامعه نخواهد بود که آسیب های فراوانی را به صورت فردی و اجتماعی به بار خواهد آورد.

 

انتهای پیام/