بیست وسومین كاروان پياده روی «در مسير بندگي» عصر پنجشنبه ۷ مرداد براي زيارت بارگاه منور حضرت ثامن الحجج علي بن موسي الرضا (ع) با پاي پياده عازم مشهد مقدس می شود.

به گزارش بصیر سبزوار،مسوول کاروان پیاده روی پایگاه بسیج شهید شجیعی سبزوار اظهار داشت: این کاروان برای بیست و سومین بار برای زیارت آستان مقدس حضرت امام رضا (ع) عازم مشهد مقدس می‌شود.

محمد شمس آبادی افزود: این کاروان اولین بار در سال ۷۳ و به مناسبت اربعین شهدای حرم عازم مشهد مقدس شده که به لطف خدا تا کنون این روند هر ساله ادامه داشته است.

وی ادامه داد: کاروان پیاده روی «در مسیر بندگی» قدیمی‌ترین کاروان پیاده روی کشور می‌باشد که به طور مرتب و متوالی به پابوسی آقا علی بن موسی الرضا (ع) شرفیاب می‌شود و علاوه بر زائران سبزواری، از شهرهای دور و نزدیک نیز در این کاروان حضور دارند.

مسوول کاروان پیاده روی در مسیر بندگی با اشاره به استقبال گسترده جوانان از این حرکت معنوی خاطر نشان کرد: هرساله بیش از ۳۵۰ نفر از جوانان و نوجوانان در این پیاده روی شرکت می کنند و در مسیر راه به منظور آشنایی هر چه بیشتر جوانان با ائمه اطهار (ع) و به ویژه حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و نقش و جایگاه ایشان برنامه هایی تدارک دیده شده است.

فرزند شهید بزرگوار شمس آبادی بیان مسائل اخلاقی، احکام و آموزه‌های دینی، برگزاری مراسم قرائت ادعیه و مسابقات حفظ قرآن و جلسات فرهنگی و بصیرت افزایی انقلابی را از دیگر برنامه‌های کاروان «در مسیر بندگی» تا رسیدن به حرم حضرت امام رضا (ع) عنوان کرد و گفت: در این برنامه‌ها از حضور علما استفاده خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه این سفر معنوی به مدت یک هفته به طول می‌انجامد، اظهار کرد: علاقه مندان به حضور در این حرکت معنوی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام تا تاریخ ۳ مردادماه به آدرس اینترنتی www.darmasirebandegi.ir مراجعه و یا باشماره ۰۹۱۹۹۱۹۳۹۱۰تماس حاصل فرمایند.