رئیس حوزه سیاسیت گذاری ائمه جمعه کشور گفت: ما تمام توانمان را گذاشته ایم تا اسرائیل از بین ببریم.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام طباطبائی در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه با بیان اینکه دشمن تمام توان خود را برای حمایت از اسرائیل به کار بسته است اظهارداشت: ما نیز تمام توانمان را برای از بین بردن اسرائیل به کار بسته ایم.

 

وی با اشاره به جنگ های ۳۳روزه و ۱۹روزه و چندین جنگ دیگر بیان داشت: تا کنون بارها پوزه آمریکا و اسرائیل توسط جوانان حماس و حزب الله به خاک مالیده شده است.

 

حجت الاسلام طباطبائی با بیان اینکه ارتش اسرائیل از بهترین تجهیزات نظامی در دنیا بهره می برد تاکید کرد: ناتوانی آنها در شکستن مقاومت مردم فلسطین نشان از ضعف آنها و قدرت جبهه مقاومت دارد.

 

وی با بیان اینکه امروزه به برکت خون شهدا و رهبری ایران اسلامی در منطقه در کنار کشور های محروم و مظلوم ایستاده است تصریح کرد: پایبندی به اصول و ارزش های اسلامی سبب شده تا امروز این عظمت توسط ایران خلق شود.

 

رئیس حوزه سیاست گذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به خط و مشی امام در برابر فتنه هایی که انقلاب را از ابتدا تهدید می کرد بیان داشت: امام خمینی(ره) محکم و قاطع در برابر فتنه گران ایستادند و نگذاشتند که آسیبی به نظام اسلامی وارد شود.

 

وی تاکید کرد: این خط و مشی امام خمینی امروزه توسط امام خامنه ای درپیش گرفته شده است و ایشان بودند که با در برابر حوادث فتنه ۸۸ یک تنه ایستادند و هویت اصلی فتنه گران را آشکار ساختند.

 

وی علت کندی تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور را برخی افرادی دانست که به ظاهر انقلابی هستند اما در باطن به فکر منفعت های شخصی و حزبی خود هستند.

 

حجت الاسلام طباطبایی با بیان اینکه آمریکا هر جا پاگذاشته با خود ذلت و خواری برای مردم منطقه به همراه داشته است تشریح کرد: برای حفظ عزت و آبروی اسلام باید انقلابی بمانیم و از انقلاب خود در تمام نقاط جهان دفاع کنیم.

انتهای پیام/