امام جمعه موقت سبزوار گفت: امروزه جوانان فلسطینی با الگوی انقلاب اسلامی با اسرائیل در حال مبارزه هستند.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام صادق ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه همزمان با روز قدس بیان داشت: فلسطین مرز مبارزه با استکبار است و ما نخواهیم گذاشت که دشمنان این مرز را درنوردند.

 

وی با اشاره به تلاش های غرب و حامیان رژم صهیونیسنتی بیان داشت: حامیان اسرائیل سعی دارند تا با ایجاد جنگ های داخلی و قبیله ای در بین مسلمانان توجه آنان را از فلسطین دور کرده و با خیالی آسوده به جنایات خود ادامه دهند.

 

ابراهیمی با بیان اینکه مسئله فلسطین هیچ گاه از خاطر مسلمانان نخواهد رفت تاکید کرد: مسلمانان نباید از این مسئله به راحتی عبور کنند چرا که در مراحل بعدی تمام دنیای اسلام مورد هدف دشمنان است.

 

خطیب جمعه سبزوار با بیان اینکه اتحاد مهترین موضوع در برای مبارزه است بیان داشت: دشمنان درکفر خود متحد هستند و ما برای پیروزی باید در دنیای حق متحد و یکپارچه باشیم.

 

وی به جدایی انگلستان از اتحادیه اروپا نیز اشاره کرد و بیان داشت: جدایی این کشور از اتحادیه اروپا مشکلات اساسی رابرای کشورهای عضو ایجاد خواهد کرد.

 

ابراهیمی همچنینن با اشاره به دریافت برخی حقوق های نجومی توسط مدیران بیان داشت: این امر نشان از بیماری اقتصادی در کشور است که باید توسط مسئولین امر نظارت شده و درمان شود.

 

انتهای پیام/