مردم روزه دار، انقلابی و ولایتمدار سبزوار صبح امروز دوشادوش یکدیگر و همپای ملت غیور ایران برای مبارزه با اسرائیل به خیابان ها امدند.

به گزارش بصیر سبزوار، مراسم راهپیمایی روز قدس در سبزوار در حالی از میدان کارگر به سمت مصلی برگزار شد که مسئولان و مردم در نمایش وحدت با مسلمانان شرکت کرده و یک صدا فریاد استکبار ستیزی سر دادند.

 

حضور نسل های مختلف از انقلاب در کنار یکدیگر نشان از لبیک ملت بود به ندای رهبری مبنی بر اینکه انقلابی گری پیر و جوان نمی شناسد و همه آمده بودند تا پای ارزش های اسلام و برای مبارزه با اسرائیل و حمایت از قدس شریف اعلام آمادگی کنند.

 

شعار مرگ بر اسرائیل از شعار هایی بود که از ابتدا مردم روزه دار سبزوار فریاد می زدند و تاکید می کردند که تا نابودی اسرائیل و محو آن از صحنه روزگار از پای نخواهند نشست.

 

تابلویی از فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر از بین رفتن اسرائیل طی ۲۵ سال آینده در دست نوجوانانی بود  که با گام هایی استوار در این مراسم شکرت کرده بودندو این اطمینان را داشتند که تا بزرگ شدن انها دیگر اسرائیلی در جهان وجود نخواهد داشت.

 

شعار مرگ بر آل سعود خائن نیز از دیگر نکاتی بود که  مردم بصیر و انقلابی سبزوار با محکوم کردن حمایت های این رژیم از تروریست از حکام دست نشانده استکبار در منطقه ابراز انزجار کردند.

 

مردم پس از طی این مسیر راهپیمایی در صفوف نماز جمعه شرکت کردند.

 

انتهای پیام/